dodano: 2019-07-06 08:15:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 z rozbudowanym i ciekawym systemem progresu

Autor: AnoX
31°
0
Cyberpunk 2077 z rozbudowanym i ciekawym systemem progresu
Cyberpunk 2077 ma zaoferować nam wyśmienite działanie, co najlepiej prezentuje także kwestia systemu progresu, który będzie realnie działać i prezentować.
 
CD Projekt Red chce zapewnić nam wyjątkowe podejście do rozgrywki RPG, dzięki czemu gracze będą mogli się zapoznać ze sporą dawką świeżych pomysłów. Tym razem zdecydowano się postawić na lekkie zarysowanie ciekawych mechanik oraz systemów.
 
 
Jak się okazuje system progresji oraz ulepszeń stanowić będzie nie tylko statystykę, ale także będzie miał realne odzwierciedlenie w ramach animacji. Jako przykład posłużyło przeładowanie, które się będzie realizować w sprawniejszy sposób także w kontekście animacji.
 
Miles Tost wytłumaczył, że system przypomina nieco to co mogliśmy zobaczyć chociażby w The Elder Scrolls 4: Oblivion, a zatem im częściej coś robimy tym lepsi w tym jesteśmy.
 
Jak widać rewolucji nie uświadczymy, jednakże postawienie na tego typu rozwiązanie w projekcie dla pojedynczego gracza może okazać się świetnym ruchem. Przy okazji studio mocno odchodzi od tego co dostępne było w Wiedźminie 3: Dziki Gon. W ten sposób zarówno twórcy jak i społeczność będzie mogła zapoznać się jednak z wyraźnie różniącą się formułą.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.

źródło: gamerevolution.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama