dodano: 2022-09-22 23:50:01

Poznaliśmy datę Intel Extreme Masters Katowice 2023, a także wystartowała przedsprzedaż wejściówek!

aktualności e-sport Poznaliśmy datę Intel Extreme Masters Katowice 2023, a
Poznaliśmy datę Intel Extreme Masters Katowice 2023, a także wystartowała przedsprzedaż wejściówek!
0

Doczekaliśmy się w ostatnim czasie ogłoszenia daty Intel Extreme Masters Katowice 2023, a już od dziś na wydarzenie w Polsce możemy zakupić bilety, przygotowując się do prawdziwego święta e-sportu.

IEM Expo powraca wraz z IEM 23!

ESL Gaming oficjalnie zdecydowały się ogłosić, że w ramach powracającego IEM-a w Katowicach, spodziewać się możemy także wielkiego powrotu strefy IEM Expo, gdzie zaproszeni partnerzy będą prezentować swoje różnorodne produkty. To jednak nie jedyne atrakcje podczas tej imprezy, gdyż przygotowywane są między innymi niezwykle prestiżowe zmagania w Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz StarCraft II (SC2).

Fani najlepszej e-sportowej rywalizacji będą się mogli delektować zaciętymi starciami na najwyższym poziomie, startując od stycznia i fazy Play-In przez lutowe pojedynki 8 najlepszych ekip, aż do wielkiego starcia finałowego w Spodku od 10 do 12 lutego. W tych dniach rozegrają się równolegle pojedynki w ramach cyklu ESL Pro Tour i Mistrzostwach Świata w SC 2.

W dniu dzisiejszym wystartowała sprzedaż biletów w ramach 1- i 3- dniowych wejściówek, dostępnych także w wersjach Premium ze specjalnymi, najbardziej atrakcyjnymi miejscami i szeregiem pomniejszych, acz cennych benefitów. Jeżeli nie uda Wam się dotrzeć na IEM w Katowicach, kolejna okazja zdarzy się latem od 25 lipca do 6 sierpnia w ramach IEM Cologne 2023, gdzie rozegra się faza playoff w LANXESS Arena.

Zapoznaj się również z: Serial Ted Lasso trafi do trybu Kariery i trybu Ultimate Team w nowej odsłony FIFA 23!

To dla nas zawsze wielki zaszczyt, kiedy możemy ponownie powitać fanów na dwóch z najbardziej rozpoznawalnych turniejach esportowych na świecie – mówi Shaun Clark, Senior Director Game Ecosystems - CS:GO w ESL FACEIT Group. - Nie ma większej nagrody niż fakt, że możemy dostarczyć prawdziwie epickich wrażeń naszej społeczności i wspólnie spędzać czas celebrując najlepszych zawodników i drużyny na świecie, podczas ich zmagań na najwyższym poziomie w ramach Intel® Extreme Masters Katowice i Cologne. Atmosfery IEM nie da się porównać z niczym innym i już teraz jesteśmy niezwykle podekscytowani planując nasze coroczne wydarzenia stanowiące dwa wielkie turnieje wypełnione pasją. -

Ściągnięcie do Katowic Intel Extreme Masters stało się kamieniem milowym w rozwoju miasta. Legendarny Spodek to globalna stolica esportu, a Katowice jako gospodarz IEM są rozpoznawalną marką na świecie. - mówi Marcin Krupa, prezydent miasta Katowice. - Jestem przekonany, że oprócz sportowych emocji czeka na nas również technologiczna uczta, gdyż do Międzynarodowego Centrum Kongresowego wraca IEM Expo! -

Data Intel Extreme Masters Katowice 2023 (IEM 23)

Intel Extreme Masters Katowice 2023 odbędzie się w terminie 31 stycznia - 12 lutego 2023 roku w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK).

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama