dodano: 2021-11-24 12:00:02

Death’s Door od Acid Nerves już dostępne na PlayStation i Switch

Death’s Door od Acid Nerves już dostępne na PlayStation i Switch
13°
0

Death’s Door, urocza produkcja o kruczym ponurym żniwiarzu, która skradła serca fanów dostępna jest już na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PlayStaton 5.

W lipcu odbyła się premiera świetnie przyjętej gry Death’s Door, której twórcy mogą pochwalić się kolejnym krokiem w jej rozwoju. 23 listopada gra wylądowała również na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i 5!

To świetna wiadomość biorąc pod uwagę, że gra zebrała 7.7 punktów użytkowników na metacritic, a jej oceny na Steam są przytłaczająco pozytywne. 

Death’s Door to opowieści o Kruku, który jednocześnie jest ponurym żniwiarzem muszącym zbierać duszę zmarłych. Oczywiście nie obędzie się bez walk i przeciwności losu, a to wszystko w bardzo przyjemnej bajkowej oprawie.

Zobacz także: Earthworm Jim: Beyond the Groovy, bohater platformówki, wraca na małe ekranu, w zabawnym serialu animowanym

Tytuł oferuje kilka ciekawych lokacji i przyjemny gameplay łączący w sobie kilka elementów, takich jak zagadki, eksploracje czy walkę.

Death's Door dostępne jest od 21 lipca 2021 na komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X, a od 23 listopada również na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama