dodano: 2021-03-01 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Demo Outriders budzi różne uczucia, ale pod względem zainteresowania robi swoją robotę!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
27°
0
Demo Outriders budzi różne uczucia, ale pod względem zainteresowania robi swoją robotę!

Outriders doczekało się w czwartek opublikowania specjalnej wersji demonstracyjnej, której efekt już teraz widoczny jest w przypadku pełnej wersji gry.

Kolejna duża polska gra już za miesiąc oficjalnie ukaże się na rynku, tymczasem wydane kilka dni temu demo wydaje się świetnie spisywać ze swojej roli.

O ile jego poziom budzi pewne wątpliwości ze względu na odbiór różnych serwisów czy indywidualnych osób, o tyle jego wpływ na sprzedaż pełnej wersji jest już teraz widoczny.

W chwili gdy sporządzam ten wpis, Outriders znalazło się na jedenastej pozycji wśród Najlepiej sprzedających się gier na Steam, będąc na miejscu za hitami (Valheim, Baldur's Gate 3, Satisfactory, Cyberpunk 2077) lub projektami przecenionymi (Deep Rock Galactic, Dying Light, Arma 3).

Jeżeli w Prima Aprilis techniczna warstwa tytuły nie okaże się żartem, to być może doczekamy się kolejnego sukcesu polskiej branży gier, która po złych wieściach związanych z Dying Light 2, potrzebuje jakiegoś miłego akcentu, który pozwoliłby na lepsze spojrzenie na przyszłość.

Zgodnie z danymi ze strony steamcharts, w najlepszej chwili jednocześnie w produkcję grało przeszło 36 tysięcy graczy, a w ciągu minionej doby szczytem było nieco ponad 23 tysiące.

Outriders ma się ukazać 1 kwietnia 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się także pojawić jeszcze w 2021 roku.

People Can Fly zadebiutowało w grudniu 2020 roku w ramach PCF Group S.A. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

źródło: https://store.steampowered.com/search/?filter=topsellers

Komentarze (0):
Reklama
Reklama