dodano: 2021-04-07 22:05:01
PC

Do Gwiazd! to nowe wydarzenie w World of Tanks, świętujące 60. rocznicę lotu Gagarina!

Autor: AnoX
Do Gwiazd! to nowe wydarzenie w World of Tanks, świętujące 60. rocznicę lotu Gagarina!
20°
0

Do Gwiazd! to nowe wydarzenie w World of Tanks, gdzie na serwerach odbywa się wielkie świętowanie pierwszego lotu kosmicznego Vostok 1 z Jurijem Gagarinem.

Wargaming wystartował z kolejną niezwykła inicjatywą, obejmującą tym razem świętowanie 60. rocznicy pierwszego lotu kosmicznego, w ramach której Jurij Gagarin w kapsule Vostok 1 jako pierwszy w historii okrążył Ziemię.

Wydarzenie to nastąpił 12 kwietnia 1961 roku, udowadniając jak mocną pozycję miała ówcześnie sowiecka Rosja, chwilami dominująca w różnych sferach przemysłu.

W ramach growych atrakcji, gracze mogą liczyć na dwutorową inicjatywę z szeregiem unikatowych nagród. Pierwsza część związana będzie z dziennymi misjami ze stylami 2D ze wspomnianym Vostok 1. Nie zabrakło miejsca nawet na samej postaci Gagarina! Kosmonauta może się stać dowódcą czołu ze swoim charakterystycznym, pomarańczowym strojem. Szanse na odblokowanie tej treści otrzymamy do 19 kwietnia.

Druga część dotyczy realizacji wspólnych celi, za sprawą których odblokowywane będą nagrody, kolejne wyzwania oraz szereg ciekawych historii dotyczących życiorysu Jurija.

Zapoznaj się także z: Film Resident Evil: Welcome To Raccoon City, reboot serii Resident Evil z przesuniętą o trzy miesiące datą premiery

 

Jurij Gagarin udowodnił, że ludzie mogą żyć i działać w kosmosie. Jego lot zachęcił innych oraz dał nadzieję tym, którzy o tym marzyli. Dzięki niemu lepiej zrozumieliśmy rolę ludzi w zachwywaniu i rozwijaniu naszego domu – Ziemi - mówi córka legendarnego kosmonauty. - Cieszę się, że poprzez miliony graczy w World of Tanks pamięć o pierwszym locie w kosmos zostanie z nami na lata. -

Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks dodaje - Chciałem podziękować Galinie Gagarin za jej pomoc i współpracę przy tym wyjątkowym projekcie. Cieszę się, że możemy przedstawić historię jej ojca graczom i mamy nadzieję, że zainspiruje ona nowe pokolenia. -

 

World of Tanks obecne jest na komputerach osobistych, podobnie jak wersja konsolowa World of Tanks na konsolach (na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5) i mobilne World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama