dodano: 2019-03-31 07:10:03
PS4PS4 PRO

Dreams zadbiutuje w formie Early Access już w kwietniu  

Autor: Uszaak
Dreams zadbiutuje w formie Early Access już w kwietniu  
12°
1

Sony Interactive Entertainment ogłosiło wczesny dostęp gry Dreams. Ekskluzywny tytuł na konsolę PlayStation 4 będzie dostępny do wcześniejszego pobrania od 16 kwietnia tego roku. 

Wczesny dostęp do Dreams przeznaczony jest dla twórców, którzy chcą mieć dostęp do narzędzi. Taka forma sprawiła, że wersja nie będzie oferować wszystkiego, co znajdzie się w pełnym wydaniu. Osoby zdecydowane na zakup otrzymają pełen zestaw narzędzi do tworzenia, interaktywne samouczki, a także gry zręcznościowe, szablony i dodatkowe treści tworzone przez Media Molecule. Każdy gracz, razem z nadchodzącymi aktualizacjami, będzie miał dostęp do nowych funkcji i treści. 

Early Access będzie dostępny w angielskiej językowej. Każda osoba, która się na niego zdecyduje, otrzyma pełną wersję gry podczas oficjalnej premiery tytułu. Wczesny dostęp zostanie udostępniony cyfrowo w PlayStation Store 16 kwietnia, ale liczba kopii gry będzie ograniczona. Zainteresowanych grą zapraszam do zarejestrowania się, aby być na bieżąco z kolejnymi informacjami. 

Dreams zabiera gracza do niewiarygodnego i otwartego świata, w którym każdy gracz może stworzyć wszystko - od interaktywnych przygód i platformówek po strzelanki, gry logiczne i nie tylko. Możliwości są praktycznie nieskończone. Każda stworzona rzecz może zostać udostępniona w ogromnej społeczności online. Można też przeglądać dzieła innych graczy, modyfikować je albo używać ich przedmiotów, lokacji czy postaci, aby stworzyć własne gry. Studio odpowiedzialne za produkcję, Media Molecule, w swoim dorobku ma między innymi LittleBigPlanet wraz z drugą odsłoną oraz Tearaway. Więcej informacji na temat dostępnych szablonów gry znajdziecie tutaj, a w tym miejscu dowiecie się nieco o samej grze. 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-03-31 20:47:07

Masakra jakie to nieciwekawe. W ogołe mnie nie kręci i nie ma co sobie zadawać trudu by poznać takei tytuły.

Reklama
Reklama