dodano: 2022-01-21 06:00:01
PCNSHPSSTRXBOX

A oto i Drużyna Roku FIFA 22! Skład zespołu budzi spore kontrowersje...

Gra: FIFA 22
A oto i Drużyna Roku FIFA 22! Skład zespołu budzi spore kontrowersje...
33°
0

Jest już nam znana oficjalna Drużyna Roku FIFA 22, skład najlepszych zawodników minionych miesięcy. Kto znalazł się w składzie?

Oficjalnie poznaliśmy wyniki konkursu na Drużynę Roku w FIFA 22, w którym gracze wybierali piłkarzy, których najmocniej doceniali w minionych miesiącach.

Z grona 80 piłkarzy wytypowana najlepszą "Jedenastkę", która bez dwóch zdań reprezentuje poziom światowy. Niemniej spore kontrowersje może budzić fakt, że niezwykle wielu reprezentantów ma Paris-Saint Germain. 

Zawodnicy TOTY oficjalnie zagoszczą na serwerach w piątek 19:00, rozpoczynając od napastników, w tym i od Roberta Lewandowskiego w doborowym towarzystwie!

Przeczytaj też: Relicta, narracyjna gra logiczna, od dziś, przez cały tydzień za darmo na Epic Games Store

Drużyna Roku EA SPORTS FIFA to głos milionów kibiców piłki nożnej, którzy oceniają największych piłkarzy świata i głosują na tych, którzy ich zdaniem mieli największy wpływ na tę piękną grę w 2021 roku - powiedział David Jackson, VP of Brand for EA SPORTS FIFA. - Co roku jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania naszej globalnej społeczności i jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaprezentować wybraną przez nich jedenastkę w FIFA 22. -

FIFA 22 zadebiutowało 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Tytuł dostępny jest także w EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama