dodano: 2021-09-14 06:05:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

DualSense w FIFA 22 ma ponieść poziom realizmu oraz doznań wszystkich starć o piłkę!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 22
DualSense w FIFA 22 ma ponieść poziom realizmu oraz doznań wszystkich starć o piłkę!
15°
0

DualSense w FIFA 22 ma być szeroko wykorzystywany, znacząco podnosząc poziom doznań, związanych z odwzorowaniem fizycznej walki na murawie!

PlayStation oraz EA Sports opublikowały zupełnie nowy materiał wideo, koncentrujący się na zastosowaniu kontrolera DualSense w nadchodzącej odsłonie serii FIFA.

Zapoznaj się również z: We Dig Games (skrzydło Mass Creation) zapowiedziało Hamster Maze, urokliwą grą o chomikach!

Zgodnie z zapowiedziami, na PlayStation 5 gracze będą mogli liczyć na szerokie zastosowanie haptycznych wibracji w kontrolerze od Sony, reagujących zgodnie z sytuacją na boisku. Mają być odwzorowanie strzały, zderzenia oraz 

nie zabraknie oczywiście wykorzystania wibrujących triggerów, również dostosowujących się do naszych tricków czy do oddawanych strzałów.

Przy okazji poznaliśmy nowe legendy z linii Ikon w postaci Robina Van Persie, Ikera Casillasa oraz Cafu, jednych z najlepszych graczy w historii na swoich pozycjach.

FIFA 22 ma zadebiutować już 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Gra będzie dostępna również w ramach abonamentu EA Play Pro.

 


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/09/fifa_22_will_make_goals_feel_better_than_ever_on_ps5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama