dodano: 2021-04-16 21:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

F1 2021 będzie nową generacją, którą Codemasters rozpoczyna z Electronic Arts!

Autor: AnoX
Gra: F1 2021
F1 2021 będzie nową generacją, którą Codemasters rozpoczyna z Electronic Arts!
13°
0

Codemasters, już wraz z Electronic Arts ogłosiły, że F1 2021 będzie nową generacją symulacji wyścigów Formuły 1. Jak rozpoczną się wielkie zmiany oraz współpraca z nowym właścicielem?

Czas na nową generację Królowej Motosportu

Kolejna odsłona cyklu Królowej Motosportu zmierza powoli na rynek, w związku z czym poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące tegorocznej części.

Ta ma zagwarantować fanom zupełnie nowy, pełnoprawny tryb fabularny, precyzyjnie odwzorowanych kierowców, stajnie, oraz tory ba bazie licencji FIA Formula One World Championship.

Przeczytaj również: Kuamara w Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Zwiastun oraz prezenty za zamówienia przedpremierowe!

Tryb fabularny w F1 2021 to Breaking Point!

Braking Point ma zapewnić świetną, epicką opowieść o podróży z Formuły 2 do Formuły 1, zapewniając przy okazji dynamikę, masę świetnych wyścigów, mnóstwo emocji oraz... spotkanie z Devonem Butlerem. W trybie kariery znajdziemy opcję gry dla dwóch graczy (kooperacja lub rywalizacja) z własnymi pomocnikami oraz obsługą techniczną bolidu.

Real-Season Start, rzeczywista i cyfrowa rywalizacja

W grze pojawi się tryb Real-Season Start, czyli model łączenia realnej rywalizacji z naszą sytuacją cyfrowej zabawy, aktualizując się w czasie rzeczywistym.

Nie zabraknie powrotu modelu My Team, rywalizacji na podzielonym ekranie, integracji ze światem e-sportu czy też z optymalizacją na konsole nowej generacji.

Zapoznaj się także z: TCL Seria C wprowadza 3 ciekawe telewizory - C72, C72+ i C82

 

Braking Point to ekscytująca innowacja, nad którą pracowano latami. Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć doświadczenia płynące z gry i umożliwić graczom przeżywanie wzlotów i upadków życia w Formule 1® zarówno na torze, jak i poza nim - powiedział Lee Mather, Franchise Game Director w Codemasters. - Braking Point przekształca grę i stawia graczy w centrum największego widowiska wyścigowego na naszej planecie. -

Tworzymy więcej możliwości wyboru i nowe sposoby gry. Real-Season Start pozwala graczom dopasować swoją karierę do sezonu F1® - powiedział Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. - Dodanie Kariery dla dwóch graczy wprowadza nowe wyzwania do tego kultowego trybu gry. Gracze mogą teraz wybrać grę w kooperacji i dzielić się sukcesem lub rywalizować i dążyć do osobistej chwały. -

 

F1 2021 ukaże się 16 lipca 2021 roku na na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz komputerach osobistych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama