dodano: 2020-05-06 16:30:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner z czasową wersją demonstracyjną i zwiastunem CGI!

Autor: AnoX
Ghostrunner z czasową wersją demonstracyjną i zwiastunem CGI!
16°
0

Ghostrunner doczekał się dziś publikacji wersji demonstracyjnej oraz zwiastuna CGI budującego klimat gry One More Level, 3D Realms, Slipgate Ironworks.
 
Twórcy wraz z wydawcą - All in! Games zaprezentowany nam nowiutki zwiastun CGI zarysowujący nam nieco mocniej fabułę oraz wyjątkową umiejętność Killing Blink.
 
Dotychczas demo dostępne było na targach takich jak chociażby Poznań Game Arena 2019, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić Ghostrunner i jego podstawowe mechaniki oraz systemy.
 
W Dharma Tower żyją niedobitki ludzkości, które po katakliźmie ledwie sobie radzą, ciesząc się jedynie czasowym schronieniem. Super nowoczesne miasta składają się z miast-wież, w których najwyżej żyją najbogatsi i najpotężniejsi.
 
Tajemniczy Klucznik to persona utrzymująca spokój i pokój, jednakże napięcie wobec niego tylko i wyłącznie rośnie! Jako ghostrunner będziemy mieli za zadanie dostać się do niego i poznać tajemnicę jego działań. To my staniemy na czele ruchu oporu, zmagającego się z kolejnymi wyzwaniami.
 
 Star Wars Jedi Fallen Order z darmową aktualizacją z nową zawartością
 
Dzięki super szybkości i możliwości manipulacji czasem być może będziemy w stanie powstrzymać terror w cyberpunkowej rzeczywistości wypełnionej pięknym oświetleniem korzystającym z między innymi ze śledzenia promieni. 
 
Wersja demonstracyjna dostępna jest przez tydzień - od dzisiaj do 13 maja 2020 roku na komputerach osobistych. 
 
- Już po kilku pokazach dla publiczności wysłuchaliśmy naszych fanów i chcieliśmy podzielić się demem ze wszystkimi - mówi Radosław Ratusznik, współzałożyciel One More Level. - Mamy nadzieję, że każdy będzie się dobrze bawił i nie możemy się doczekać, by już wkrótce przekazać fanom więcej informacji o grze. -
 
W tym miejscu znajdziecie recenzje God's Trigger, czyli ostatniej gry One More Level.
 
Ghostrunner nie ma jeszcze daty premiery. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
 
One More Level S.A. jest notowane na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama