dodano: 2020-07-04 17:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

CD Projekt podzielił się informacjami dotyczącymi Judy, gwiazdy ostatniego pokazu Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
CD Projekt podzielił się informacjami dotyczącymi Judy, gwiazdy ostatniego pokazu Cyberpunk 2077!
140°
0

Podczas Night City Wire ujrzeliśmy Judy, postać która wzbudziła wielkie zainteresowanie fanów oczekujących na Cyberpunka 2077. Kim jest? Z kim się trzyma?
 
Ostatni, w najlepszym przypadku przeciętny pokaz gry doczekał się jednego wielkiego plusa, który zainteresował wielu graczy bez względu miejsca na glob. Była nim właśnie Judy Alvarez, która zajmowała się technicznymi aspektami braindance, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności oraz kreatywność.
 
Nasza pani technik chce ze wszystkich sił zmienić sytuację w Night City, starając się działać ramię w ramię z gangiem The Mox, dzięki któremu może rozwijać skrzydła.
 
Zaprezentowana na Twitterze grafika ukazująca model postaci nie prezentuje się tak dobrze jak pod czas wspominanego Night City Wire, wobec czego część z graczy mogła nieco stracić zainteresowanie.
 
Niemniej po takim pokazie możemy być pewni, że wiele osób będzie wyczekiwać na jej powrót w kolejnych materiałach wideo, mając nadzieję móc bliżej z nią współpracować w ramach pełnej wersji.
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama