dodano: 2020-04-25 07:15:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Inteligentne bronie w Cyberpunk 2077? Za to odpowiadać będzie...

Autor: AnoX
Inteligentne bronie w Cyberpunk 2077? Za to odpowiadać będzie...
60°
0

Kang-Tao to kolejna wielka i wpływowa organizacja w Cyberpunk 2077, której głównym celem jest zapewnienie rynkowi szeroki zasób inteligentnych broni.
 
Polskie studio opublikowało mini materiał przedstawiający logo korporacji, która w ramach świata przedstawionego koncentruje się na kształtowaniu zaawansowanych technologii inteligentnych broni oraz systemów bezpieczeństwa.
 
Cyberpunk 2077 z zachwycającym, choć krótkim fragmentem rozgrywki
 
Firma kojarzona jest ze względu na swoją odwagę oraz bezwzględność działań, wspieranych z resztą przez rządowe środki z różnego typu dotacji na wzmacnianie armii.
 
Gdybyście poszukiwali najlepszych broni to na pewno właśnie Kang-Tao okaże się producentem danego modelu czy jego zmodyfikowanej serii.
 
To kolejny tego typu materiał, które chcielibyśmy oglądać znacznie częściej, ponieważ gra wydaje się być niezwykle efektowana oraz efektywna, o czym świadczą coraz lepsze rezultaty osiągane na giełdzie, w tym tej europejskiej.
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
CD Projekt RED to jedna z kilku polskich firm obecnych właśnie na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w najwyższym segmencie WIG20.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama