15°
0
dodano: 2023-01-24 21:00:03
PC
aktualności news Jak Broken Ranks zmienił się w pierwszym roku? Whitemoon

Jak Broken Ranks zmienił się w pierwszym roku? Whitemoon Games wprowadziło szereg znaczących zmian do swojego MMORPG-a!

Świetnie radzące sobie polskie MMORPG Broken Ranks już jutro zaliczy swój cały rok na rynku, w ciągu którego studio Whitemoon Games wprowadziło szereg zmian oraz nowości, które znacząco zmieniły oraz rozszerzyły rozgrywkę.

Nowi bossowie i opcje dla Gildii w Broken Ranks

Jedną z pierwszych wielkich zmian, jakie dotknęły Broken Ranks okazało się wprowadzenie Działek gildyjnych, zapewniających graczom możliwość postawienia własnej siedziby, którą następnie można rozbudowywać o kolejne obiekty, takie jak Depozyt, Warownia czy Świątynię, oferujące specjalne funkcje oraz ulepszenia, nie dostępne w innym przypadku.

Wraz z kolejnym wzmacnianiem naszej organizacji i jej zasobów, społeczność otrzymuje jeszcze więcej opcji taktycznych takich jak Wieże Teleportacji oraz dodatkowy zakres buffów, wzmacniających członków gildii.

Od dnia debiutu 25 stycznia 2022 roku wprowadzono również aż cztery miejsca dla zupełnie nowych bossów (Duch Zamku, Władca Marionetek, smok Valdarog - ten ze zdjęcia głównego oraz niedawno dodany Aqua Regis). Podróż oraz pokonanie każdego z nich to inna przygoda w odmiennym klimacie z szeregiem udanie spędzonych chwil.

Zapoznaj się także z: Polskie MMORPG Broken Ranks doczekało się aktualizacji Aqua Regis! Co jeszcze wprowadzono kilka dni temu?

Targowisko otworzyło system handlu

Rozbudowany system handlu pojawił się w Broken Ranks przy okazji dodania do gry Targowiska, gdzie szybko rozpoczęła się sprzedaż i kupno przedmiotów pomiędzy graczami, oferując opcję zaoszczędzenia czasu, celem pozyskania wymarzonego wyposażenia. Jednocześnie Whitemoon w ten sposób zdołało zatrzymać proces spamu, jaki pojawiał się na czacie w związku z propozycjami graczy.

Zreformowano system PvP i Ligę Turniejową

Reforma systemu PvP w Broken Ranks 

Najlepsze pojedynki pomiędzy graczami zaczęły się toczyć na Arenie, gdzie w ramach międzyserwerowych Lig Turniejowych, toczone były starcia w ramach Lig: Amatorów, Wojowników, Weteranów, Herosów i Niepokonanych. W ramach pozyskiwanych punktów pniemy się w rankingach oraz walczymy o jak najlepsze miejsce, dzięki czemu pozyskać możemy jeszcze lepsze nagrody i specjalną walutę w postaci talarów.

Cały system PvP studio z czasem zdecydowało się zreformować, oferując dostępne w rozgrywce trzy frakcje: Unitów, Wolnych oraz Łotrów. Poprzez ich zaimplementowanie, możliwe było uczynienie tego aspektu zabawy nieco opcjonalnym, fani rozgrywki samodzielnej mogą się nią delektować, bez ryzyka wejścia w niepotrzebne i wybijające ich z preferowanego modelu i doświadczenia. System czterotygodniowych sezonów oraz opcja włączenia trybu pokojowego dostarczają odmienne doznania dla każdej z grup.

Przeczytaj również: Wyruszyła nowa wyprzedaż Zbuduj sam swoją paczkę gier w wersjach Deluxe na GOG!

Nie zabrakło i okolicznościowych wydarzeń w Broken Ranks

W ciągu dwunastu miesięcy autorzy przygotowali także trzy wydarzenia w Broken Ranks: Bal Zakochanych, Zajęczy Maraton oraz Wydarzenie Zimowe, oferujące specjalnie misje, wątki fabularne, bossów oraz dedykowane im miejscówki z szeregiem pomniejszych niespodzianek.

Broken Ranks jest dostępne na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama