dodano: 2021-10-12 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Jak powstaje muzyka do Dying Light 2 Stay Human? Techland zaprasza za kulisy za sprawą mini dokumentu: Sounds of the Dying City

Autor: AnoX
Jak powstaje muzyka do Dying Light 2 Stay Human? Techland zaprasza za kulisy za sprawą mini dokumentu: Sounds of the Dying City
12°
0

Techland zdecydował się opublikować swój mini dokument - Sounds of the Dying City, prezentujący graczom Jak powstaje muzyka do Dying Light 2 Stay Human.

Kilka dni temu opublikowany został Dying 2 Know More poświęcony ścieżce dźwiękowej, tymczasem nasi rodacy zdecydowali się rozwinąć ten temat także z kolejnym swoim materiale wideo.

Krótki dokument Sounds of the Dying City prezentuje, jak wygląda opracowanie ścieżki dźwiękowej, opracowywanej przez Oliviera Deriviere oraz jego zespół.

Wideo powstaje w Abbey Road Studios ukazuje jak w jednym z najbardziej znanych muzycznych przestrzeni na wyspach brytyjskich, opracowana jest ścieżka dźwiękowa.  Ujrzeć możemy pracę kompozytora oraz jego zespołu zza kulis.

Przeczytaj także: Recenzja realme 8i - Niezłego smartfona nastawionego na szybkość

Sporo czasu poświęcono na zaprezentowaniu systemu zmiany akcentów oraz charakteru, w zależności od wydarzeń rozgrywających się w świecie przedstawionym. Również i my jako gracze będziemy niejako współtworzyć akcenty dla przygody.

Przy okazji ujrzeć możemy także to, jak wiele pracy kosztowało połączenie pracy artystów mieszkających i pracujących w kilku miejscach na świecie (Londyn, Los Angeles oraz Paryż).

Dying Light 2 Stay Human ma ukazać się zimą, 4 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są również dedykowane wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje