dodano: 2020-11-24 21:25:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jak Cyberpunk 2077 prezentuje się na PlayStation 4 Pro, a jak na PlayStation 5? Jak wypadają na tle PC-ta? Porównanie trzech wersji!

Autor: AnoX
Jak Cyberpunk 2077 prezentuje się na PlayStation 4 Pro, a jak na PlayStation 5? Jak wypadają na tle PC-ta? Porównanie trzech wersji!
41°
0

CD Projekt RED opublikował zupełnie nowy materiał z Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 4 Pro, PlayStation 5 oraz na komputery osobiste. Jak wypadają poszczególne wydania?
 
Rodzimi twórcy zgodnie z obietnicą opublikowali kolejny materiał z Cyberpunka 2077, koncentrując uwagę tym razem uwagę na zaprezentowaniu wydania gry na konsole PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 5.
 
Zapoznaj się także z: Recenzja drugiego i trzeciego odcinka sezonu szóstego FEAR The Walking Dead, oryginalnego serialu kanału AMC. Wartka akcja i doza emocji!
 
Materiał ukazuje nam faktycznie spory postęp, znacząco wyostrzający już na tym etapie wiele detali oraz szczegółów, które zostaną jeszcze wzbogacone w 2021 roku za sprawą specjalnego ulepszenia na konsole nowej generacji. 
 
Czujni fani zdecydowali się opracować także własne porównanie wspomnianego wydana na PS4 Pro z wersją na komputery osobiste, które powiedzmy sobie szczerze, stanowi wyraźny krok w kwestii licznych detali, ostrości na jeszcze wyższym poziomie oraz generalnym skokowi wizualnemu, dotykającego całe Night City.
 
Warto w tym miejscu pamiętać jednak o fakcie, że na PC-tach otrzymujemy szeroką gamę konfiguracji, które w różny sposób radzą sobie tak obciążającą produkcją jak właśnie Cyberpunk. Niepokoić się mogą posiadacze podstawowych konsol odchodzącej generacji, na której gra będzie mieć problemy, gdyż mamy do czynienia z jedyną do tej pory opracowaną propozycją z myślą o wyciagnięciu 100% z konsol, zachowując 
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, zręcznościowy Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama