dodano: 2020-11-29 07:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jak przenieść zapisy postępów w Cyberpunk 2077 z PS4 na PS5 oraz XOne do XSX/S? CD Projekt RED zapowiedział co należy uczynić!

Autor: AnoX
Jak przenieść zapisy postępów w Cyberpunk 2077 z PS4 na PS5 oraz XOne do XSX/S? CD Projekt RED zapowiedział co należy uczynić!
32°
0

CD Projekt RED przygotowuje się do premiery Cyberpunk 2077, zapowiadając tym razem jak możemy przenieść zapisy z PS4 na PS5 oraz XOne do XSX/S?
 
Polski gigant branży gier zapowiedział i przedstawił sposoby na przeniesienie zapisów pomiędzy generacjami, zarówno w przestrzeni systemowych Sony oraz Microsoftu.
 
W przypadku konsol Xbox One, przejść do Xbox Series X oraz Series S odbywać się będzie poprzez system Smart Delivery, wobec czego konieczne jest przesłanie zapisu do chmury, z której dane będziemy mogli przerzucić na platformy wchodzącej generacji.
 
Jeżeli posiadamy PlayStation 4 do dyspozycji mamy zasadniczo trzy opcje. Pierwsza to podłączenie oraz klasyczne przerzucenie danych poprzez pendrive'a. Druga możliwość polega na zakupie abonamentu PlayStation Plus i wykorzystaniu zasobów chmury Sony.
 
Zapoznaj się także z: CD Projekt RED zmienia sposób komunikacji, stawiając na większą przejrzystość oraz jasność. Czy to dobry krok przed premierą Cyberpunk 2077?
 
Trzecia szansa to opcja postawienia na bezpośrednie przesłanie zasobów informacji przez wewnętrzna sieć wifi lub tradycyjnie przez połączenie kablem.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

źródło: https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/xbox/sp-technical/issue/1601/xbox-one-to-xbox-series-x-s-cross-save-backwards-compatibility https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/playstation/sp-technical/issue/1598/playstation-4-to-playstation-5-cross-save-backwards-compatibility

Komentarze (0):
Reklama
Reklama