dodano: 2020-10-15 13:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - Okulary dla Wikinga z AC Valhalla, wielkie promocje Cenegi, Later Daters: Part Two z datą premiery, Halloweenowa Groza 2020 w Overwatch!

Autor: AnoX
Krótkie Info - Okulary dla Wikinga z AC Valhalla, wielkie promocje Cenegi, Later Daters: Part Two z datą premiery, Halloweenowa Groza 2020 w Overwatch!
13°
0

Okulary dla Wikinga z AC Valhalla, wielkie promocje Cenegi, Later Daters: Part Two z datą, Halloweenowa Groza 2020 w Overwatch. Więcej w Krótkie Info!
 
Cenega Polska poinformowała, że wystartowała z zupełnie nową promocją, zgodnie z którą możemy liczyć na szereg promocji na takie tytuł jak:
 
  • 911 Operator – Operator numeru alarmowego (PC)
  • Car Mechanic Simulator 2018 (PC)
  • Cooking Simulator – Symulator gotowanie (PC)
  • Frostpunk (PC)
  • Frostpunk Edycja konsolowa (PS4, XONE)
  • Frostpunk Przepustka Sezonowa (PC)
  • Total War: Three Kingdoms – Edycja limitowana (PC)
  • Two Point Hospital (PS4, XONE, NS)
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (PC, PS4, XONE)
 
Oraz wiele innych! 
 
Promocja_Październik
 
 
Firma GUNNARD ogłosiła, że dzięki współpracy z Ubisoftem zaoferuje graczom okulary do grania posiadające stylistykę odwołującą się bezpośrednio do Assassin's Creed Valhalla (model na grafice głównej wpisu).
 
 
Cris Tales doczekało się smutnych wieści dla oczekujących graczy, którzy na grę będą musieli zaczekać do... 2021 roku! Na pocieszenie dowiedzieliśmy się, że gra trafi także na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.
 
 
Zapoznaj się także z: Blizzard przygotowuje graczy do premiery World of Warcraft: Shadowlands, nadszedł czas na przedpremierową aktualizację!
 
 
AWAY: The Survival Series doczekało się opublikowania pierwszego materiału z rozgrywki, dzięki czemu po raz pierwszy możemy tak obszernie zapoznać się z zabawą w nadchodzącej propozycji w świecie zwierząt.
 
 
 
Later Daters doczeka się drugiej odsłony znanej jako Later Daters: Part Two, gry która ukaże się na rynku już 29 października 2020 roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
 
 
Overwatch wystartowała kolejna Halloweenowa Groza, dostarczająca graczom jeszcze większą porcję atrakcji oraz wyzwań do zrealizowania, wspominając już o serii nowych skórek i innego typu elementów dekoracyjnych!
 
 
Przeczytaj takżeMarvel's Spider-Man Miles Morales zapowiada się na faktyczny, wielki skok wizualny! Jak prezentuje się rozgrywka i grafika?
 
 
Bohemia Interactive ogłosiło, że po raz pierwszy w historii gry Ylands, gracze mogą się spodziewać społecznościowego konkursu kreatywnego, zgodnie z którym dzieła opracowywane będą mogły dołączyć do konkursu z nagrodami!
 
 
 
Poznaliśmy datę premiery Let's Sing 2021, która osadzona została na 13 listopada 2020 roku na Nintendo Switch oraz PlayStation 4, gdzie gracze będą mogli wsiąknąć do magicznego świata muzyki, pełnego utworów do wyśpiewania między innymi w trybie Legendy.
 
 
The New Volcanic Mountain of Eldfjall to nazwa dodatku, a w zasadzie zupełnie nowej trasy do pokonania w grze Lonely Mountains: Downhill, oferującej graczom nową porcję wyzwań i trudności do pokonania.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama