dodano: 2022-01-14 12:00:01

NeocoreGames ogłosiło przesuniętą datę premiery King Arthur: Knight's Tale

NeocoreGames ogłosiło przesuniętą datę premiery King Arthur: Knight's Tale
16°
0

King Arthur: Knight's Tale od studia NeocoreGames niestety zaliczy opóźnienie i pojawi się dopiero pod koniec marca. Gra ma się także ukazać na konsole nowej generacji.

Zdaje się, że ciężko w dzisiejszych czasach o gry wydane w terminie i dotyczy to zarówno wielkich franczyz i mniejszych tytułów. King Arthur: Knight's Tale od studia NeocoreGames również nie ukaże się w zaplanowanym na 15 lutego terminie, a studio ogłosiło nową datę premiery na 29 marca 2022 roku. Deweloperzy tłumaczą to, tak naprawdę drobne przesunięcie, potrzebą dopracowania kilku elementów gry, tak aby wersja finalna miała mocne wejście.

Zobacz także: S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl oficjalnie przesunięty o 7 miesięcy

Na ten moment, ta turowa gra RPG czerpiąca z legend arturiańskich jest do ogrania we wczesnym dostępie na Steamie. Tym razem musimy stanąć naprzeciw legendarnego Króla Artura jako rycerz Mordred, spróbujemy powstrzymać władcę przed opanowaniem całego Avalonu. Zadaniem gracza jest odpowiednie rozstawienie jednostek w turowych potyczkach i popychanie fabuły do przodu.

Dla zainteresowanych rozwojem gry, studio NeocoreGames zachęca również do obejrzenia dzienników deweloperskich, z których gracze będą mogli dowiedzieć się nieco więcej o powstawaniu i charakterystyce gry.

King Arthur: Knight's Tale pojawi się więc 29 marca 2022 roku na platformie Steam. Gra ma również zaliczyć swój debiut na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S, jednak na ten moment nie podano jeszcze daty.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama