dodano: 2021-10-18 09:40:01

Krzyk, kultowy horror powraca w kolejnej odsłonie i został zaprezentowany na plakacie i zwiastunie

Krzyk, kultowy horror powraca w kolejnej odsłonie i został zaprezentowany na plakacie i zwiastunie
12°
0

Krzyk, kultowy film grozy będzie miał swoją kontynuację. Film powraca w kolejnej odsłonie i został zaprezentowany na plakacie z zabójcą w roli głównej.

Odtwórca jednej z ról, w nowej już piątej odsłonie serii Krzyk, kultowego już slashera, David Arquette, podzielił się w swoich mediach społecznościowych plakatem z nadchodzącego filmu grozy, na którym w roli głównej oczywiście tajemniczy morderca w bardzo charakterystycznej masce i okryciu z kapturem. 

Scream, czyli Krzyk pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku, ale już dziś wiele osób zaciera ręce, gdyż po 25 latach od premiery pierwszej części filmu Krzyk, w reżyserii Wesa Cravena pojawi się kolejna odsłona.  Nie będzie to ani remake, ani reboot, a zupełnie nowa wersja filmu

Aktor, który podzielił się plakatem, brał udział oczywiście w poprzednich częściach serii, a sam plakat przedstawia Ghostfaca, czyli postać, która nęka osoby mordując je za pomocą sporego noża. Tak też będzie w nowej odsłonie filmu. 

Ponownie bowiem, po dwudziestu pięciu latach przenosimy się do niegdyś spokojnego miasteczka Woodsboro, które ćwierć wieku temu został dotknięte serią makabrycznych mordów. Tym razem nowy morderca przywdział maskę Ghostface'a i  ponownie morduje nastolatków. Tajemnice z przeszłości muszą być bowiem odkryte. 

Przeczytaj również: W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Netfliksa, kontynuacja polskiego slashara na oficjalnym zwiastunie

Reżyserami Krzyku numer 5 są: Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, znani z horroru Zabawa w pochowanego, Diabelskie nasieniem, V/H/S . Autorami scenariusza są James Vanderbilt (Zabójczy rejs, Niesamowity Spider-Man) i Guy Busick (Castle Rock, Zaopiekuj się mną). Producentem wykonawczym zaś scenarzysta pierwszego Krzyku Kevin Williamson.

W obsadzie: Neve Campbell (seria Krzyk, Dzikie żądze), Courteney Cox (Przyjaciele, Krzyk 3), David Arquette (seria Krzyk, Ekipa), Jenna Ortega (Wednesday, Opiekunka: Demoniczna królowa), Melissa Barrera (Vida, Twoja na zawsze), Jack Quaid (The Boys, Sparowani), Kyle Gallner (Koszmar z ulicy Wiązów, Piękne istoty), Dylan Minnette (Trzynaście powodów, Dom otwarty), Marley Shelton (Sin City - Miasto grzechu, Ukojenie).

Film trafi do kin 14 stycznia 2022 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama