dodano: 2020-10-05 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Mapa z Cyberpunk 2077 wyciekłą do sieci! Fani mogą rozpocząć wyszukiwanie detali...

Autor: AnoX
Mapa z Cyberpunk 2077 wyciekłą do sieci! Fani mogą rozpocząć wyszukiwanie detali...
91°
1

W sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące mapę świata gry Cyberpunk 2077, którą już za niecały miesiąc będziemy mogli sprawdzić. Czas na poszukiwanie detali!
 
Poprzez reddita świat może przekonać się o tym jak będzie się oficjalnie prezentować mapa Night City, miasta będącego miejscem akcji najnowsze gry CD Projekt RED.
 
Nadchodzący hit ma zaoferować nam niewiarygodnie wielką przestrzeń wypełnioną atrakcjami oraz miejscami, które będziemy mogli z przyjemnością poznawać i odkrywać przez wiele miesięcy.
 
 
 
Materiał prezentuje się estetycznie, wskazując na staranne wykonaniem, oraz w miarę wierne utrzymanie. Plakat, gdyż mowa jest tutaj o takiej formie, zapowiada nam dość klasyczne miejsce, nieco lepiej znane z Cyberpunku 2020.
 
Z racji postawienia na kilka pięter przestrzeni, wiele jeszcze nie wiemy, jednakże fani uniwersum mogą delektować się różnego typu punktami, które wpadać będą w oczy, ze względu na swoją charakterystykę i pewien rozwój świata przedstawionego.
 
wyciek-mapy-c2077-51020-1  
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/j549dl/cyberpunk_2077_physical_edition_bonus_content_map/

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-06 20:12:07

Bardzo fajna sprawa a hype rosnie i rosnie a najbardziej rozwalila mnie informacja o butach adidas marki Cyperpunk 2077 :)

Reklama
Reklama