dodano: 2020-04-25 22:00:02
PC

Metamorphosis z przyjemnym zwiastunem CGI! Co nas może czekać?

Autor: AnoX
Gra: Metamorphosis
Tagi: Metamorphosis,klimat,atmosfera,Polska,polska gra,polska gra indie,polska gra niezależna,niezależna,indie
Metamorphosis z przyjemnym zwiastunem CGI! Co nas może czekać?
16°
0

Metamorphosis doczekało się opublikowania zupełnie nowego zwiastuna, który tym razem ostał zaprojektowany w stylu CGI. Poznaliśmy też okres premiery gry.
 
Najnowsza propozycja polskiego studia Ovid Games oraz All in! Games, dzięki którym w tym roku spodziewać się możemy premiery nietypowe gry bazującej na wyjątkowej twórczości, w tym Przemiany Franza Kafki.
 
Najnowszy materiał został opracowany w modelu CGI, który w dużej mierze zarysowuje oryginalny klimat gry, która stara się czerpać garściami z surrealistycznego podejścia.
 
Krótkie materiał został wykonany zaprawdę starannie, dzięki czemu warto będzie go ujrzeć, aby zobaczyć dokładnie jakie szczegóły i nawiązania zostały zaimplementowane.
 
Jeżeli jesteście zainteresowani opiniami dotyczącymi rozgrywki to zapraszamy Was do tekstów z wrażeniami z Metamorphosis z targów PGA 2018 i opinią z PGA 2019, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z zabawą.
 
Materiał nieźle zarysowuje nam opowieść o Gregor'ze, który pewnego dnia został zmieniony w robaka, co na zawsze zmieniło jego życie. Przy okazji... udało mu się odkryć pozyskane wyjątkowe umiejętności.
 
Metamorphosis ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w 2020 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama