dodano: 2020-10-06 02:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Miesiąc walki... Cyberpunk 2077 ze statusem Złotym, rozpoczynają się jeszcze bardziej intensywne działania na finiszu produkcji!

Autor: AnoX
22°
1
Miesiąc walki... Cyberpunk 2077 ze statusem Złotym, rozpoczynają się jeszcze bardziej intensywne działania na finiszu produkcji!
Cyberpunk 2077 doczekał się złotego status, potwierdzającego (w zasadzie) ostatnią prostą przed debiutem gry. To także jeszcze intensywniejsza praca....
 
Rodzimi twórcy potwierdzili, że ich produkcja doczekała się statusu Złotego, zgodnie z którym wiemy, że gra już będzie meldować się na kolejnych płytkach, które 19 listopada zagoszczą w naszych domach i sklepach.
 
 
Już wiemy, że wprowadzony 6-ścio dniowy tydzień pracy skoncentruje się w pełni na eliminowaniu błędów, poprawie optymalizacji oraz szeregu malutkich udoskonaleń. W ten sposób możemy delektować się większą porcją spokoju.
 
Wiemy w ten sposób, że faktycznie race zbliżają się ku końcowi, choć przed deweloperami jeszcze wiele godzin pracy nad detalami, które kształtować będą nasze doświadczenie.
 
Po problemach Wiedźmina 3 Dziki Gon, studio na 100% będzie chciało udowodnić, że potrafi dowieść wartościowy tytuł, także w trudnych warunkach. Trwa szlifowanie, które naprawdę wiele może zmienić.
 
Status Złoty to mocny akcent, mocna zapowiedź, jednakże to także początek jeszcze cięższej walki o to, abyśmy jako gracze mogli w przyszłym miesiącu delektować się wysokiej jakości rozgrywką pozbawioną dużej ilości błędów, które właśnie są eksterminowane.....
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-06 19:51:22

Już widzę ile patche będą ważyły w dniu premiery skoro całymi dniami siedza i dopracowują jeszcze gre.

Reklama
Reklama