dodano: 2020-02-03 15:20:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Mike Pondsmith, twórca Cyberpunka pojawi się na festiwalu Pyrkon 2020!

Autor: AnoX
Mike Pondsmith, twórca Cyberpunka pojawi się na festiwalu Pyrkon 2020!
17°
0

Cyberpunk 2077, największy zbliżający się hit polskiej branży gier ukaże się jesienią, ale wiosną w Poznaniu pojawi się Mike Pondsmith, ojciec Cyberpunka.
 
Organizatorzy Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2020 ogłosili, że swoją obecność na wydarzeniu potwierdził Mike Pondsmith, ojciec systemu crpg Mektona oraz drugiego, zdecydowanie większego i popularniejszego dziecka w postaci gry Cyberpunk.
 
Poznaliśmy powód opóźnienia premiery naszego hitu - Cyberpunk 2077
 
Wydany w 1988 tytuł okazał się absolutnym hitem, przywiódł on gigantyczną dawkę świeżości oraz popularności, dzięki której osobiście stał się sławny na całym świecie, przy okazji stając się twarzą dla przyszłości nowego gatunku.
 
Obecnie Cyberpunk posiada aż 44 pełnoprawne podręczniki oraz dodatki, a już wkrótce będziemy mogli sprawdzić bazujący na Cyberpunk 2020, nasz rodzimy hit w postaci Cyberpunk 2077, za który odpowiedzialne jest CD Projekt RED.
 
Pondsmith współpracuje z rodzimymi twórcami wspierając i konsultując z nimi poszczególne rozwiązania oraz schematy działania, a efekty tej kooperacji mamy poznać już niebawem.
 
Zapomnieć nie możemy także o tym, że Pondsmith odpowiedzialny jest także za wiele pomniejszych projektów i gier, nie mogących się jednak pochwalić równie dużą popularnością.
 
Co może pójść nie tak w Cyberpunk 2077? Pięć głównych obaw
 
Ojca Cyberpunka będzie można zobaczyć oraz posłuchać na Sferze Fabularnej, gdzie obecnych będzie także wielu innych gości.
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz później na Google Stadia.
   
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama