dodano: 2020-06-28 16:05:01
ANDIOSPCNSHWiiU

Minecraft doczekał się aktualizacji Nether Update, dzięki której rozgrywka pozwoli nam.... zamieszkać w Netherze!

Autor: AnoX
Minecraft doczekał się aktualizacji Nether Update, dzięki której rozgrywka pozwoli nam.... zamieszkać w Netherze!
25°
0

Minecraft doczekał się sporej, nowej aktualizacji wprowadzającej możliwość przeniesienia się do Netheru, gdzie będziemy mogli teraz zamieszkać!
 
Mojang Studios i Microsoft poinformowały o nowej aktualizacji, za sprawą której będziemy mogli od teraz zagospodarować przestrzenie Netheru, gdzie będziemy mogli... zamieszkać!
 
Brawl Stars doczeka się letniej inwazji potworów oraz sporej ilości ciekawych atrakcji!
 
Najnowsza aktualizacja do światowego fenomenu wprowadza do rozgrywki sporo nowości związanych z Netherem, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się z tamtejszymi nowiutkimi biomami, mobami oraz blokami.
 
Zupełnie nowym materiałem jest netherite, który jest.... twardszy od diamentu! Niestety nie łatwo go zdobyć, ponieważ jest on w posiadaniu Piglinów, które wydobyły wszystkie złoża. Aby ten surowiec pozyskać będziemy musieli pozyskać go w starożytnych ruinach.
 
Wspomniane Pigliny to nietypowa frakcja, z którą możemy nie tylko walczyć, ale będziemy mogli prowadzić także handel wymienny za odpowiedni towar.
 
Hoglingi to nietypowe zwierzaki, które przypominają znane nam dziki, w związku z czym z jednej strony po ich pokonania możemy liczyć na najlepsze mięso, z drugiej jednak z ich siłą po prostu trzeba się liczyć!
 
Roblox doczekał się nowego wydarzenia z Wonder Woman w roli głównej!
 
Kolejną nowinką jest Blok z tarczą, dzięki któremu będziemy mogli trenować strzelanie, jednocześnie mogąc wykorzystać przełączniki z czerwonego kamienia.
 
Zapomnieć nie sposób także o zupełnie nowej, darmowej mapie - Way of the Nether, dzięki której będziemy mogli poznać wszystkie nowości, mogąc od razu delektować się nowymi szansami oraz niebezpieczeństwami, które porwały burmistrza!
 
Minecraft jest dostępny na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.
 
Więcej informacji
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama