dodano: 2023-01-25 22:05:01
PCNSHPSXBOX
aktualności news Jak wypadło Minecraft Legends na Xbox Developer Direct

Jak wypadło Minecraft Legends na Xbox Developer Direct styczeń 2023? Mojang w końcu prezentuje nowe fragmenty rozgrywki!

Jak wypadło Minecraft Legends na Xbox Developer Direct styczeń 2023? Mojang w końcu prezentuje nowe fragmenty rozgrywki!
0

Wraz z Xbox Developer Direct - styczeń 2023 ponownie mamy okazję przyjrzeć się [TITLE] najnowszej propozycji Microsoftu oraz Mojang, które wspólnie chcą zaoferować fanom marki zupełnie nowe, nieznane dotychczas doświadczenie.

[TITLE] na Xbox Developer Direct - styczeń 2023

Gigant z Redmond oraz przejęte przez niego jakiś już czas temu studio Mojang, zdecydowały się zaprezentować ostatnią odsłonę z serii Minecraft, ukazując w końcu graczom nieco lepiej, czego się możemy spodziewać po nowym modelu zabawy.

Przeczytaj również: Forza Motorsport zachwyca na Xbox Developer Direct - styczeń 2023? Turn 10 pokazuje, nad czym obecnie pracuje!

Legends dotychczas doczekało się w zasadzie tylko i wyłącznie jednego zwiastuna, który nie zapowiedział graczom w zasadzie zbyt wiele. Dziś już jednak wiemy, że spodziewać możemy się naprawdę istotnie nastawionego na strategiczne podejście tytuły, w którym walka jest jedną z opcji.

Autorzy zdecydowali się zadbać o wymagającą zabawę, oferującą klasyczne budowanie, pozyskiwanie zasobów, walkę, magię oraz licznych przeciwników, jednocześnie dostarczając graczom nieco inny balans oraz przygodę, która może się udać!

Minecraft Legends ma zadebiutować 18 kwietnia 2023 roku na Xboxach oraz komputerach osobistych, Nintendo Switchu oraz konsolach PlayStation. Gra będzie premierowo dostępna w Xbox Game Pass.

Zwiastun [TITLE] z Xbox Developer Direct - styczeń 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama