dodano: 2021-01-05 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Nadchodzące w tym roku DLC-ki do Cyberpunk 2077, zapewnią nam zawartość, którą wycięto w trakcie produkcji?

Autor: AnoX
11°
0
Nadchodzące w tym roku DLC-ki do Cyberpunk 2077, zapewnią nam zawartość, którą wycięto w trakcie produkcji?
W tym roku mamy się doczekać pakietu darmowych DLC-ków, które mają zapewnić posiadaczom Cyberpunk 2077 nowe atrakcje. Będzie nią wycięta zawartość z gry?
CD Projekt RED, tak jak z resztą wiele innych studiów, w trakcie produkcji swojej gry zmuszony był do dokonania cięć zawartości, w wyniku czego możliwe było opracowanie danego tytułu.
Tak siędzieje i jest to naturalne, gdyż w innym przypadku produkcja by się nie kończyła, niemniej w Cyberpunku 2077 będziemy mieli okazję jednak skosztować nieco zawartości wykasować. Najprawdopodobniej.
Jak się okazuje w nadchodzących DLC-kach spodziewać się możemy zawartości, która z różnych względów nie znalazła się w pełnej wersji.
Nie ma co się spodziewać wielkiej rewolucji, szczególnie z uwagi priorytetowej pracy nad naprawami błędów i niedociągnięć, jednakże wśród nowości być może znajdziemy coś naprawdę ciekawego!
Cyberpunk 2077 zadebiutował dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię powieść Cyberpunk.Odrodzenie, w odmiennym, cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninjy Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
 

źródło: https://www.dualshockers.com/cyberpunk-2077-cut-content-will-apparently-be-added-to-the-game-with-dlcs-until-june-2021/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama