dodano: 2020-06-25 18:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Night City Wire właśnie startuje! Co nowego dowiemy się o Cyberpunk 2077? Transmisja wydarzenia na żywo

Autor: AnoX
Night City Wire właśnie startuje! Co nowego dowiemy się o Cyberpunk 2077? Transmisja wydarzenia na żywo
20°
1

Cyberpunk 2077 po długim czasie po raz kolejny nam się zaprezentuje, tym razem za sprawą wydarzenia znanego jako night City Wire. Oto transmisja!
 
Wczoraj CD Projekt udostępnił szereg gadżetów, dzięki którym przygotowaliśmy się do dzisiejszego wydarzenia, w trakcie którego ujrzymy nowe fragmenty rozgrywki wraz z komentarzem oraz informacjami o grze.
 
Całość ma trwać 25 minut, jednakże być może będzie zaplanowane także coś dodatkowego, dzięki czemu możemy się spodziewać jakiś niespodzianek czy kolejnego zagłębienia się w rozgrywkę.
 
Marvel's Avengers będzie zachwycać znakomitą oprawą wizualną na PlayStation 5! Pierwsze grafiki prezentują się obłędnie
 
Produkcja po przesunięciu premiery na listopad 2020 może za jakiś czas nas zaskoczyć, jednocześnie zachowując przy tym trochę treści na kolejne miesiące.
 
Przed wydaniem Twitch ogłosił, że na premierę tego wydarzenia platforma wprowadziła nową emotikoną z rączką... Johnny Silverhanda!
 
 
Na początku dowiedzieliśmy się, że Night city Wire będzie serią wydarzeń, w trakcie których będziemy się mogli zapoznać z propozycją, a my właśnie obserwujemy co zostało pokazane dziennikarzom na całym świecie.
 
Pierwszy materiał wypełniony został lżejszym klimatem skupiającym się na opowieści oraz klimacie, jednakże z czasem wprowadzane zostały coraz bardziej brutalne sceny.
 
W ramach nowego zwiastuna ujrzeliśmy fragmenty jedynie z prologu, który ewidentnie będzie wypełniony akcją, efektownymi opowieściami oraz masą emocji i szalonych akcji.
 
Cyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne? Na czyich reprezentantów natrafimy?
 
Gra pozwoli nam przenieść się także poza Night City, gdzie w Badlands czekają na nas Nomadzi oraz wiele niespodzianek różnego typu. CD Projekt RED oficjalnie potwierdził, że wersja na PlayStation 5 będzie również ulepszana za darmo w ramach programu będącego odpowiednikiem Smart Delviery.
 
Zapowiedziano także, że w 2022 roku udostępniony na Netflixie zostanie animowany serial Cyberpunk Edgerunners z nową opowieścią, tym samym miejscem , nowymi postaciami oraz udział studia Triggers.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES. CDP jest największą spółką z branży gier w Europie.
 
 
 
 
 

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2020-06-25 22:11:07

Kurcze słabo to wygląda

Reklama
Reklama