dodano: 2021-02-25 07:15:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Pojawiły się problemy wydaniem aktualizacji 1.2 do Cyberpunk 2077! Studio prosi o cierpliwość...

Autor: AnoX
Pojawiły się problemy wydaniem aktualizacji 1.2 do Cyberpunk 2077! Studio prosi o cierpliwość...
23°
0

Problemów CD Projekt RED nie ma końca, po ostatnim ataku na zasoby firmy, zalicza opóźnienie kolejnej aktualizacji oznaczonej numerem 1.2 do Cyberpunk 2077.

Po problemach zarówno z wypowiedziami kierownictwa firmy, jak również brakiem jakości gry oraz ataku na zasoby, nadchodzą kolejne schody.

Studio tym razem nie jest w stanie na czas wypuścić ważnej aktualizacji 1.2, a ta zgodnie z obietnicami mam zagwarantować odpowiedni poziom jakości i skuteczną eliminację wielu błędów i niedociągnięć.

Firma potrzebuje większej ilości czasu, zakładając że być może uda jej się zapewnić wsparcie do drugiej połowy marca, zatem jeszcze chwilę gracze będą musieli zaczekać na poprawki.

 

 

 

Cyberpunk 2077 zadebiutował dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię powieść Cyberpunk.Odrodzenie, w odmiennym, cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowa przygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninjy Ghostrunner czy odświeżony horror Observer System Redux
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama