dodano: 2022-09-21 22:00:01
PCNSHPSXBOX

Poznaliśmy oficjalnie wszystkich Bohaterów FUT, którzy dostępni będą w nowej odsłonie FIFA 23!

aktualności e-sport Poznaliśmy oficjalnie wszystkich Bohaterów FUT, którzy
Poznaliśmy oficjalnie wszystkich Bohaterów FUT, którzy dostępni będą w nowej odsłonie FIFA 23!
11°
0

EA Sports oficjalnie opublikował listę zawodników w specjalnej wersji Bohaterów FUT, którzy dostępni będą w nowej FIFA 23 w trybie Ultimate Team.

Oficjalnie już za tydzień w piątek 30 września wszyscy gracze i fani cyfowej piłki nożnej będą mieli dostęp do pełnej wersji FIFA 23, lecz dzisiaj pojawiły się oficjalne karty Bohaterów FUT dostępnych w trybie Ultimate Team.

Z informacji oficjalnych EA Sports dowiedzieć się możemy o 21 zawodnikach Bohaterów FUT dostępnych w paczkach już od dnia premiery gry. Wśród wielu piłkarzy możemy znaleźć naprawdę ciekawe nazwiska, jak Marchisio, Toure, Lucio, Mascherano oraz polski akcent Włodzimierz Smolarek.

Oceny wszystkich zawodników wahają się między oceną ogólną 85, a oceną 89. Niestety co do gwiazdek sztuczek i słabszej nogi piłkarzy musimy poczekać na oficjalną premierę FIFA 23.

 

 

FIFA 23 ma premierę zaliczyć już 30 września 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch (w wersji Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Produkcja będzie dostępna w abonamencie EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama