dodano: 2020-06-29 05:50:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Nowiutkie porównanie graficzne prezentuje jak bardzo pięknieje Cyberpunk 2077! Różnice są momentami olbrzymie! Pytanie brzmi jednak...

Autor: AnoX
Nowiutkie porównanie graficzne prezentuje jak bardzo pięknieje Cyberpunk 2077! Różnice są momentami olbrzymie! Pytanie brzmi jednak...
54°
1

Cyberpunk 2077 na przestrzeni już lat był nam kilkukrotnie prezentowany, jednakże w tym czasie dokonano wielu graficznych usprawnień oraz udoskonaleń.
 
Największa polska premiera tego roku może liczyć na uwagę całego świata, który tym razem znacznie dokładniej przygląda się poszczególnym elementom. Nowy materiał opracowany przez EdgeRunner [A.K.A. ColdFire Games] doskonale obrazuje różnice graficzne.
 
Jak się okazuje Cyberpunk 2077 i jego materiały na przestrzeni dwóch lat wskazują nam jak wiele usprawnień graficznych udało się rodzimym deweloperom wprowadzić do produkcji, zachowując przy tym ten sam, intrygujący klimat.
 
Cyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne? Na czyich reprezentantów natrafimy?
 
Lepszej jakości tekstury, poprawione wygładzanie krawędzi, znacząco ulepszone oświetlenie, udoskonalone modele oraz wiele detali, dzięki którym wszystko wygląda realistycznie oraz niezwykle efektownie.
 
Widać wielki wkład pracy oraz sporo niezwykłych zabiegów, dzięki którym rozgrywka zapowiada się na jeszcze bardziej efektowną oraz zapierającą dech w piersiach, przy czym pojawia się tutaj jedno zasadnicze pytanie.
 
Mowa jest tutaj o platformie, a w zasadzie kilku platformach, na których będziemy mogli zapoznać się z grą. Obecnie nie jest to jedynie kwestia pomiędzy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro lub Xbox One i Xbox One X. W końcu potwierdzono wydania na Xbox Series X oraz PlayStation 5, przez co niestety nie wiemy jak wiele nowości trafi chociażby do najsłabszych z wymienionych konsol oraz z jakiej wersji pochodzą nowe przebitki.
 
Wobec tego warto oczywiście zachować pewien dystans, jednakże bez dwóch zdań CDP RED szykuje dla nas hit, który wizualnie będzie zachwycać na wielu poziomach.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-05 09:50:50

Wszędzie Cyberpunk i Cyberpunk i to już robi się nudne. Dziwię się, że nie są w stanie zrealizować w pełni tej gry ale może to tylko marketingowy chwyt i tzw. cisza przed burza. Oby. Zobaczymy.

Reklama
Reklama