13°
0
dodano: 2020-08-07 00:45:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Poznaliśmy datę drugiego Night City Wire! Kiedy odbędzie się kolejne wydarzenie poświęcone kolejnym zagadnieniom dotyczącym Cyberpunk 2077?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 po raz kolejny zobaczymy już niebawem, ponieważ poznaliśmy datę drugiego Night City Wire! Kiedy CD Projekt RED pokaże nam nowe materiały?
 
Największe rodzie studio oficjalnie zapowiedziało swoje kolejne wydarzenie, w trakcie którego będziemy mogli zapoznać się z kolejnymi zagadnieniami dotyczącymi zabawy.
 
Przeczytaj takżeCyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne? Na czyich reprezentantów natrafimy?
 
W ramach drugiego show będziemy mogli zapoznać się z większą ilością informacji dotyczącą naszej postaci, wynikającej z jej przeszłości (tę możemy wybrać przed przejściem do zasadniczej zabawy).
 
Ponadto zapoznamy się z szeregiem broni, które będziemy mogli wykorzystać w trakcie rozgrywki, a także ujrzymy jak przeprowadzono transformację zespołu Refused, w grową ekipę SAMURAI!
 
Zapowiedzi nie są tak ciekawe jak pierwsze na papierze, jednakże być może jakieś niespodzianki zagwarantują nam coś ciekawszego jeszcze w zanadrzu.
 
Czy możemy się spodziewać większych zaskoczeń? Póki co nic na to nie wskazuje, choć być może kolejne inicjatywy zostaną nam zaprezentowane, przed premierą pełnej wersji.
 
Drugi Night City Wire odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia 2020 roku od godziny 18:00.
 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
  
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama