dodano: 2021-03-04 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ray tracing od AMD zadebiutuje wraz z Resident Evil Village! Capcom szykuje ważne chwile dla Ethana!

Autor: AnoX
Ray tracing od AMD zadebiutuje wraz z Resident Evil Village! Capcom szykuje ważne chwile dla Ethana!
18°
0

Ray tracing opracowany autorsko przez AMD ma zadebiutować na rynku po raz pierwszy w Resident Evil Village. Ethana czekają ciężkie i zaskakujące chwile....

AMD niedawno zapowiedziało przyszłość kart z serii Radeon, jednocześnie ujawniając, że na komputerach osobistych wraz z grą zadebiutuje ray tracing od AMD.

Rozwiązanie to wraz z AMD FidelityFX ma zagwarantować graczom znakomite doznania oraz zupełnie nowy odbiór mroku i strachu, który dotykać ma Ethana.

 

Od 7 maja zapoznamy się nie tylko z jeszcze lepszą porcją wizualnych usprawnień nadających oprawie realizmu, ale także z kolejnym rozdziałem historii Wintersa.

Morimasa Sato ujawnił, że naszego głównego bohatera czeka wiele niespodzianek, a pierwszoosobowa perspektywa ma zapewnić nam obraz dramatu, desperacji oraz strachu przepełniającego głównego bohatera.

Co ciekawe, deweloperzy początkowo chcieli powrócić do trzecioosobowej formy, jednakże zwyciężył nacisk na koncepcję wspomnianego strachu i desperacji, o czym się mamy przekonać w pełnej wersji.

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować już od 7 maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.


źródło: https://gamerant.com/resident-evil-village-amd-ray-tracing/ https://gamerant.com/resident-evil-village-ethan-winters-surprise/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama