dodano: 2020-11-06 22:40:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition to niezwykły efekt współpracy pomiędzy CD Projektem RED i znanym producentem sprzętu

Autor: AnoX
Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition to niezwykły efekt współpracy pomiędzy CD Projektem RED i znanym producentem sprzętu
36°
1

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition to niezwykła, efektowna myszka Razera, która doczeka się stylizacji związanej z nadchodzącą grą CD Projektu RED.

Razer i CD Projekt RED łączą siły!

Firma Razer wraz ze studiem CD Projekt RED poinformowały, że nawiązały współpracę w wyniku czego gracze mogą zakupić wyjątkowego gryzonia osadzonego mocno w stylistyce związanej z grą oraz jej generalną otoczką. Przerobiony model Viper Ultimate ma zagwarantować graczom niezwykle efektowną... żółtą myszkę!
 
Z takim modelem będziemy mogli swobodnie szaleć po Night City i nie tylko, radując się ze stabilnie funkcjonującej propozycji bezprzewodowej, nastawionej na wielką szybkość, zoptymalizowaną w przypadku tego modelu o 25% względem poprzednika.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition - szybkość, parametry

Omawiane urządzenie posługuje się rozdzielczością 20000 DPI z zachowaniem dokładności na poziomie wynoszącym aż 99,6%, z zachowaniem szeregu zalet oraz niezwykle inteligentnych opcji.
 
Czas reakcji wyniesie jedynie 0,2 ms, co wraz z wagą wynoszącą jedynie 74 gram zapewnia doskonały komfort oraz satysfakcję z użytkowania, szczególnie w najbardziej intensywnych sesjach.
 
Rzecz jasna jak to na współczesną myszkę przyszło, posługuje się oświetleniem, które w tym przypadku działa w systemie Chroma RGB, świetnie współpracujące ze stacją Razer Chroma Mouse.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition - peryferia towarzyszące

Producent nie zapomniał także o towarzyszących peryferiów, wśród których znajdziemy podkładkę pod mysz Razer Gigantus V2 lub etui na telefon Razer Arctech Pro.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition - Cena

Myszka Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition jest od dziś dostępna do zakupienia w cenie wynoszącej 159,99 dolarów (179,99 euro).
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już niebawem zapoznać się będzie można z horrorem Observer System Redux.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3

Tagi: ,
Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-07 04:53:36

Już pomału żygać sie chce ile tych Cyberpunkowych produktów i troche przesadzaja bo za duzo tej zolci...

Reklama
Reklama