12°
0
dodano: 2019-11-14 21:35:09
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Recenzja Felix the Reaper - Historia pewnej śmiertelnej miłości...

Autor: AnoX
Czy Śmierć można połączyć z Miłością? Na to pytanie w komediowy sposób postarało się podejść Kong Orange. Jak wyszło? Oto nasza recenzja Felix the Reaper!
 
Czarny Humor nie jest zbyt często obecny w naszej branży, tymczasem niezależne studio wraz z wydawniczym wsparciem Daedalic Entertainment zdecydowano się oprzeć o ten styl całą produkcje. W dodatku zamknięto to w ramach logicznej gry o tańcu oraz wyjątkowemu żniwiarzowi poszukującym swojej wymarzonej miłości.
 
Tytułowy Felix to postać nietuzinkowa, lecz nie można go nie docenić za jego wyjątkowy styl taneczny, który rzuca się mocno w oczy i bez wątpienia dostarczy nam wiele przyjemnych chwil podczas prób dokonania "przypadkowego" morderstwa.
 
Jeżeli poszukujecie jakiejś lekkiej propozycji stawiającej na nietypowy humor, lekki klimat, to bez wątpienia warto się zainteresować tym projektem i jego ciekawym światem.
 
Miłej lektury!
 
Recenzja Felix the Reaper
 
Felix The Reaper dziś ma premierę (tj. 17 października 2019 roku) na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz Windowsie i Macach na Steamie i GOG.com. Gra dostępna będzie także w abonamencie Xbox Game Pass.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama