dodano: 2021-01-21 23:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil Showcase - Co Capcom ukaże się styczniu 2021? Ponoć poznamy datę premiery Resident Evil Village oraz tytuł wieloosobowy!

Autor: AnoX
Resident Evil Showcase - Co Capcom ukaże się styczniu 2021? Ponoć poznamy datę premiery Resident Evil Village oraz tytuł wieloosobowy!
13°
0

Resident Evil Village będzie gwiazdą dzisiejszego Resident Evil Showcase w styczniu 2021 roku! Co pokaże nam Capcom? Poznamy datę premiery? Grę wieloosobową?

Dziś ujrzymy wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego Capcom zademonstruje nam co czeka nas w Resident Evil Village, czyli zupełnie nową odsłonę cyklu Resident Evil.

Dziś mamy ujrzeć zupełnie nowy zwiastun, zaprezentowany zostanie nowy materiał z rozgrywki z ósmej, numerowanej części oraz ponoć mamy poznać datę premiery gry wraz ze startem zamówień przedpremierowych.

Za pośrednictwem Humble Bundle dowiedzieliśmy się, że na rynku pojawi się także tryb wieloosobowy, w postaci Resident Evil Re:Verse.

 

 

Będzie to także okazja, abyśmy się dowiedzieli, czy Village zagości na obecnej generacji konsol czy tylko na tej nowej. W końcu społeczność posiadaczy PS4 i XB1 jest naprawdę duża....

[Aktualizacja] Potwierdzono wydanie gry na PlayStation 4 oraz wskazano na datę premiery na 7 maja tego roku! Nie zabranie edycji Deluxe oraz Kolekcjonerki. Capcom zadbał także o Pakiet z Resident Evil VII biohazard! Posiadacze konsol PlayStation otrzymają ekskluzywnie darmową ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej!

Na PlayStation 5 dostępne będzie ekskluzywne demo, które jest już dostępne! Inne platformy otrzymają swoje wersje demo. 

W Tom Clancy's The Division 2 pojawi się specjalne wydarzenie związane z marką Resident Evil z możliwością odblokowania wyjątkowych elementów kosmetycznych!

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama