dodano: 2020-07-14 22:20:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Rocket Arena dziś zalicza swoją premierę! Co oferuje graczom ten tytuł?

Autor: AnoX
Rocket Arena dziś zalicza swoją premierę!  Co oferuje graczom ten tytuł?
0

Rocket Arena oficjalnie dzisiaj ma swoją premierę, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nowym wieloosobowym tytułem na nieco inną skalę.
 
Electronic Arts i studio Final Strike Games oficjalnie dziś udostępniły swój wspólny projekt z linii EA Originals, dzięki czemu możemy się zapoznać z przyjemną propozycją 3 vs. 3 z wieloma różnymi bohaterami do skorzystania.
 
Jest to o tyle istotny dzień także dla obu firm, że mówimy tutaj o pierwszym tytule obsługującym cross-play, dzięki czemu będziemy mogli pobawić się z przyjaciółmi.
 
10 postaci, 100 poziomów postępów, 10 różnorodnych map, 22 artefakty oraz wiele dodatkowych możliwości to narzędzia, dzięki którym będziemy mogli bawić się także odblokowaną zawartością.
 
 
Twórcy korzystając z wielu dotychczasowych mechanizmów wprowadzając do nich nieco świeżości, nie zapominając także o wielu własnych pomysłach na zabawę i połączenie narzędzi.
 
Już za dwa tygodnie wystartuje pierwszy sezon, mający zagwarantować społeczności sporo nowej zawartości oraz atrakcji z różnych segmentów.
 
Z naszej strony chcielibyśmy Wam zaprosić do naszej recenzji Rocket Arena, w której poświęcamy się najważniejszym aspektom gry oraz jej działania.
 
- Nasza gra to naprawdę wyjątkowy hero shooter, który zapewni niepowtarzalne emocje graczom. Tytuł wydaje się zabawną i szaloną walką, ale pod tą osłoną kryje się solidna, głęboka pełna rywalizacji, rakiet produkcja, która z początku może być dla niektórych trudna do opanowania - powiedział Kevin Franklin, współzałożyciel Final Strike Games. - Nasza współpraca z EA pozwoliła naszemu zespołowi zrealizować bezkompromisową wizję Rocket Arena. Dzięki ich wsparciu stworzyliśmy głęboką grę wieloosobową, bogaty świat i IP, z których jesteśmy niesamowicie dumni. Przygotowaliśmy mnóstwo darmowych, po premierowych aktualizacji i nie możemy się doczekać, aby podzielić nimi z naszymi graczami. -
 
Rocket Arena dziś, tj.14 lipca 2020 roku debiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
  

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Rocket Arena,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama