dodano: 2020-12-18 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Aaa się porobiło... Sony postanawia przyłożyć się do zwrotów Cyberpunka 2077, jednocześnie zapowiadając wstrzymanie sprzedaży w PS Store!

Autor: AnoX
Aaa się porobiło... Sony postanawia przyłożyć się do zwrotów Cyberpunka 2077, jednocześnie zapowiadając wstrzymanie sprzedaży w PS Store!
17°
1

Problemy Cyberpunk 2077 na konsolach są już na znane, jednakże sytuacja w przypadku konsol Sony wchodzi na nowy poziom. Gra wypadnie ze sprzedaży!
 
Porażka konsolowa ostatniej gry CD Projekt RED wciąż jest kontynuowana, a sprawa staje się jeszcze istotniejsza oraz bardziej problematyczna dla spółki. Jak się okazuje Sony Interactive Entertainment po chwili przerwy w końcu zdecydowało się zapowiedzieć co zamierza uczynić.
 
Zapoznaj się także zCyberpunk 2077 na słabym komputerze - Jak przebiegła rozgrywka?
 
Jak się okazuje firma chce aktywnie zając się przyjmowaniem zwrotów za zakup Cyberpunka 2077, jednocześnie próbując opanować skomplikowaną sytuację oraz problematykę, która powstała przy tej okazji. 
 
To jednak nie koniec, ponieważ japońska korporacja chce wykorzystać tę sytuację do wykreowania sobie sposobu działania, kształtowanego w zasadzie w czasie rzeczywistym.
 
Przeczytaj takżeCyberpunk 2077 na RTX-ie 3070 zachwycił mnie, rozkochał w ray tracingu, zmęczył komputer i... w wciąż wciąga detalami graficznymi
 
Zgodnie z mailem, który miał trafić do jednego z graczy, gra będzie można do swobodnego zwrotu oraz... zniknie ze sprzedaży na pewien czas. Zapewne będzie tutaj jasna sygnalizacja, aby tytuł przeszedł pełną certyfikację.
 
Usunięcie, w zasadzie wstrzymanie tytułu ze sprzedaży w PlayStation Store to spory krok i cios, mogący się przełożyć na skupienie się właśnie na tym wydaniu lub chociażby na wcześniejszym ustabilizowaniu tytułu właśnie na tej platformie.
 
Osoby, które zakupiły grę w dalszym ciągu będą posiadać ją w bibliotece, jednakże tej nie będzie można zakupić cyfrowo. To spore wydarzenie, które może się przełożyć w coś pozytywnego. Niemniej, PR-owo na ten moment wygląda to dość nieciekawie....
 
 
 
Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już komiksowaprzygodówka Liberated, dynamiczna gra o cyberninj'y Ghostrunner czy odświeżonyhorror Observer System Redux
 
   
 

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2020-12-18 07:55:12

No ale czemu dla PS5, ciekawie się robi!

Reklama
Reklama