dodano: 2020-02-14 12:40:02
PC

Wielki sukces World of Tanks: Mercenaries po 6 latach na rynku!

Autor: AnoX
Wielki sukces World of Tanks: Mercenaries po 6 latach na rynku!
15°
0

Wielki sukces odniosło World of Tanks: Mercenaries po 6 latach na rynku konsolowym, gdzie gra zdobyła serca fanów na całym świecie.
 
6 lat temu Wargaming wypuścił swój flagowy okręt na konsolę Xbox 360, co stało się początkiem dla drugiego sukcesu, dzięki któremu dziś World of Tanks Mercenaries stało się osobnym i bardzo mocnym tytułem. 
 
Dostępna w modelu free-to-play propozycja oferuje graczom wysokiej jakości rozgrywkę oraz obszerną zawartość co doceniło przeszło 20 milionów zarejestrowanych graczy na całym globie.
 
Walentynkowe wydarzenia w grach 2020 - Co przygotowali twórcy gier?
 
Z tej okazji firma zdecydowała się udostępnić graczom darmowy prezent w postaci czołgu III poziomu – Ironclad T-29. Konieczne jest do jego uzyskania rozegranie jednej bitwy, po tej czynności możemy liczyć na maszynę z mocnym działem, sporą mobilnością oraz masywnością!
 
Do 21 lutego 2020 roku na kanałach mediów społecznościowych obowiązuje duży konkurs w wyniku którego możemy zagwarantować sobie szansę na wygraną wyjątkowej konsoli Xbox One X podpisanej przez członków zespołu Wargaming Chicago-Baltimore.
 
Wszyscy gracze mogą także skorzystać z odnowionych i przerobionych Wojen Klanowych, które uczynią zabawę w World of Tanks: Mercenaries jeszcze bardziej różnorodną oraz ciekawą. Dzięki temu trybowi będziemy mogli wzbogacić się o jeszcze więcej złota, doświadczenia i wiele więcej!
 
Twórcy przygotowali także specjalną promocją na 6% celem zakupienia nowej edycji skrzynek Warchests zawierającej sporą ilość atrakcji oraz niespodzianek różnego typu.
 
WoTC_Infographic_2014-202
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama