dodano: 2021-09-15 21:45:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Tomasz Smokowski zastępuje Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora w FIFA 22!

Autor: AnoX
Gra: FIFA 22
Tomasz Smokowski zastępuje Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora w FIFA 22!
13°
0

Tomasz Smokowski oficjalnie zastępuje Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora w FIFA 22. Zmiana po 15 latach współpracy z EA Sports Polska!

Polski oddział sportowego działu Electronic Arts oficjalnie ogłosił wielką zmianę. Jak się okazuje oficjalnie w nowej odsłonie będziemy mogli usłyszeć nieco inny głos komentarza.

Po długich i pięknych 15. latach z roli komentatora odchodzi legenda, Dariusz Szpakowski którego głos słyszały pokolenia kibiców piłki fizycznej oraz cyfrowej.

Przeczytaj też: Sherlock Holmes Chapter One opóźniony w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jutro zwiastun premiery!

W jego obowiązki od teraz przejmie Tomasz Smokowski, który z Jackiem Laskowskim będzie tworzył duet komentatorski. To właśnie oni dostarczać będą komentarza, ciekawostek oraz emocji związanych z toczonymi przez nas pojedynkami.

Smokowski przez wiele lat kojarzony był z Canal+ oraz Polsatem Sport, obecnie będąc jedną z najistotniejszych postaci internetowego Kanału Sportowego, niemalże codziennie dzieląc się swoimi opiniami o sytuacji na rynku piłkarskim.

Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający zmian, z próbką nowego komentarza.

FIFA 22 ma zadebiutować już 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Gra będzie dostępna również w ramach abonamentu EA Play Pro.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje