dodano: 2020-06-29 02:30:01

Vampire The Masquerade - Shadows of New York z zapowiedzią okresu premiery, nowymi informacjami i screenshotami!

Autor: AnoX
Vampire The Masquerade - Shadows of New York z zapowiedzią okresu premiery, nowymi informacjami i screenshotami!
18°
0

Vampire The Masquerade – Shadows of New York od Draw Distance doczekało się nowych informacji, okresu premiery oraz nowych screenshotów wprost z gry.
 
Krakowskie studio znane z nadchodzącego Serial CleanersRitual Crown of Horns oraz Serial Cleaner, ogłosiło sporo ciekawych informacji dotyczących samodzielnego dodatku do gry Vampire The Masquerade – Coteries of New York.
 
Rozpocznijmy od określenia okresu premiery, który ma nastąpić w trzecim kwartale 2020 roku, gdy będziemy się mogli zapoznać z kolejnym rozdziałem przygód wampirów.
 
Opowieść osadzona po zakończeniu Coteries of New York pozwoli nam się ponownie postać ze znanymi postaciami takimi jak Hellene Panhard czy szeryf Qadira Al.- Asmai, przy czym tym razem poznamy je z innej strony.
 
Mia oraz Troque, będący członkami Anarchów także pozostaną w rozgrywce, przy czym ich relacja zmieniła się z czasem, co będziemy mogli lepiej zrozumieć. 
 
 
Przy okazji potwierdzono, że także i tym razem możemy się zapoznać z jeszcze jedną grupą powracających postaciami: Agathon, D’Angelo, Hope, Tamika oraz Hope, która objawi nam się w zupełnie nowej formie.
 
Poniżej znajdziecie grafiki, dzięki którym będziecie mogli nie tylko delektować się pięknym stylem graficznym, ale także świetnie zbudowanym przez twórców klimatem poprzez bardzo dobrze wykonaną pracę.
 
Vampire: The Masquerade - Shadows of New York ukaże się w III kwartale 2020 roku.
 
Karta na Steam
 
Draw Distance S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama