dodano: 2021-04-14 07:10:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Wilkołak z Resident Evil Village stał się gwiazdą nowego zwiastuna!

Autor: AnoX
Wilkołak z Resident Evil Village stał się gwiazdą nowego zwiastuna!
27°
0

Mamy nową gwiazdę gry Capcomu? Wilkołak z Resident Evil Village stał się gwiazdą zwiastuna dla Game Informera.

W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun, stanowiący zapowiedź okładki Game Informera. We wspomnianej gazecie oraz jej mediach towarzyszących znajdziecie nowe informacje dotyczące najnowszej gry Capcomu.

Zapoznaj się również z: Resident Evil 9 będzie zamknięciem trylogii rozpoczętej w biohazard i rozwijanej w nadchodzącym Village!

W sporej mierze mamy tutaj do czynienia z treścią ściśle związaną ze znanymi nam przebitkami z wcześniejszych materiałów wideo. Dziennikarze zadbali jednak o kilka nowych przebitek.

Te w pełnej wersji będziemy mogli poznać w ramach nadchodzących materiałów wideo poświęconych kolejnej odsłonie cyklu Resident Evil.

Gwiazdą najnowszego materiału bez dwóch zdań stał się wilkołak, który będzie stanowić jeden z wariantów zombie, z jakimi się zmierzymy w trakcie zabawy. Przy okazji możemy się dowiedzieć, że będzie to (w tym wariancie) bazowy przeciwnik. Równo w minucie (1:00) materiału dostrzec możemy dwie tego typu bestie.

Przeczytaj też: Jak odświeżona grafika w Mass Effect Legendary Edition zmienia oryginalną trylogię?

Opracowany materiał stanowi także kolejny element rozpędzającej się właśnie kampanii marketingowej, za sprawą której będziemy mogli lepiej poznać nową przygodę Ethana Wintersa, najpewniej jego ostatnią przygodę....

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 dnia maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych i Google Stadia.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama