10°
0
dodano: 2020-09-18 18:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Właśnie rozpoczyna się trzeci Night City Wire! Nowe show zaprezentuje wymagania Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
W dniu dzisiejszym CD Projekt RED zaprasza nas do trzeciego show w ramach którego możemy liczyć na ujawnienie wymagań do Cyberpunk 2077! Co jeszcze zostanie nam pokazane?
 
W dniu dzisiejszym zapoznamy się z trzecim odcinkiem show organizowanego przez CD Projekt RED, ukazujący graczom wybrane fragmenty, mechaniki oraz zagadnienia dotyczące gry.
 
Zapoznaj się także zPlayStation 5 jednak nie poradzi sobie z PSX, PS2 i PS3! Nowa konsola mocno ulepszy gry z PS4? Kolejne słodko-gorzkie wieści dla fanów...  
 
W dniu dzisiejszym zaszła jednak pewna zmian, ponieważ nie zostanie wyemitowany materiał związany z muzyką, natomiast w jego miejsce otrzymamy coś istotniejszego. Otóż twórcy po raz pierwszy ogłoszą wymagania gry w wersji na komputery osobiste.
 
Przy okazji, to już zgodnie z planem, poświęcony zostanie czas oraz uwaga na zaprezentowaniu dokładnemu gangów w Cyberpunk 2077, z którymi przyjdzie nam walczyć lub współpracować przy okazji fabuły. 
 
Zapraszamy do kolejnej transmisji! 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama