dodano: 2020-11-21 02:45:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Współpraca Play z CDP RED i Cyberpunk 2077 jest jeszcze szersza niż można było wcześniej myśleć!

Autor: AnoX
Współpraca Play z CDP RED i Cyberpunk 2077 jest jeszcze szersza niż można było wcześniej myśleć!
39°
0

Poznaliśmy kolejne aspekty współpracy sieci Play wraz ze studiem CD Projekt RED, obejmującej nadchodzący grę Cyberpunk 2077. Co jeszcze przygotowano?
 
Niedawno wspominaliśmy Wam o starcie konkursu Play i Cyberpunk 2077, tymczasem sieć wraz ze studiem CD Projekt RED, współpracują razem jeszcze szerzej! Tym razem poznaliśmy kolejne informacje o tej relacji i jej efektach.
 
W ramach współpracy liczyć można na zestaw wyjątkowych gadżetów, które będą mogły otrzymać osoby, które zdecydują się przenieść swój numer właśnie do Play.
 
 
Ważne w tym procesie jest także dobranie jednego z wybranych smartfonów wspierających technologię 5G w ramach oferty Play L czy HOMEBOX. Za to działanie, po podpisaniu umowy otrzymamy voucher na gadżety do odbioru.
 
Wśród przygotowanych gadżetów znajdziemy smycz, przypinkę, kupon zniżkowy do sklepu CD PROJEKT RED GEAR. W taryfie PLAY L liczyć możemy także na naklejki, koszulkę oraz CZAPKĘ SAMURAI, HOMEBOX to także kurtka bomberka.
 
play_x_cyberpunk_2077_zestaw_gadzetow_P
 
play_x_cyberpunk_2077_zestaw_gadzetow_xiaomi_P
 
 
Sieć zadbała także o specjalny starter, dzięki któremu otrzymamy dodatkowo -20% na gadżety cyberpunkowe oraz na wlepki. Wszystkie przedmioty wymienione wyżej są wraz z całą akcją ograniczone ilościowo oraz czasowo.
 
Co ważne, Play oraz CD Projekt RE zapowiedziały, że to nie koniec atrakcji, które wspólnie przygotowały dla graczy, o czym się przekonamy już niebawem.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated studia Atomic Wolf, a już od wczoraj można zapoznać się z horrorem Observer System Redux
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama
Reklama