dodano: 2020-09-07 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Najnowsze dane z CD Projektu wskazują na wysoki koszt tegorocznych problemów oraz zbliżającą się certyfikację Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
Najnowsze dane z CD Projektu wskazują na wysoki koszt tegorocznych problemów oraz zbliżającą się certyfikację Cyberpunk 2077!
32°
1

Najnowsze raporty i wieści finansowe z CD Projekt RED wskazują na zbliżającą się certyfikacją Cyberpunk 2077 oraz koszty wynikające z ograniczeń.
 
W pierwszym półroczu 2020 roku CDP uzyskał 587,11 milionów przychodów ze sprzedaży, co przełożyło się na 241,47 milionów złotych zysku. Głównymi powodami tego stanu rzeczy była premiera Wiedźmina 3 Dziki Gon na Switchu, premierę Wojny Krwi na tej samej platformie oraz debiucie Gwinta na Androidzie oraz iOS-ie.
 
Niemniej przy okazji wzrosty wydatki na produkcję i nowe technologie, wynik 113 milionów złotych był spory, szczególnie spoglądając na poziom 483 milionów złotych na rozwój. Większość z tej kwoty wchłonął właśnie Cyberpunk.
 
Zapoznaj się także zSpellbreak oficjalnie zadebiutowało! Możemy już sprawdzić battle royale'a bazującego na magii
 
Zgodnie z zapewnieniami gra ma nie zaliczyć już opóźnienia, zmierzając pewnie do wejścia tytułu do procesu certyfikacji, będącego już w zasadzie realnym potwierdzeniem daty wydania.
 
Jak wszyscy wiemy ostatnim razem też otrzymywaliśmy zapewnienia, w związku z którymi warto trzymać kciuki za deweloperów, którzy w ukropie walczą o to, abyśmy mogli delektować się znakomitymi doznaniami od dnia premiery. 
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie.
 
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-07 13:56:58

JEst duży i to za duży hype wokół Cyperpunka moim zdaniem a gra bedzie dobra i solidna ale tylko tyle. No chyba ze czyms zaskocza czyms czego jeszcze nie pokazali.

Reklama
Reklama