29°
0
dodano: 2020-08-12 06:00:01

Listopad okresem premiery Xbox Series X! Microsoft wykonał sprytny ruch, próbując przechytrzyć Sony i ich PlayStation 5

Autor: AnoX
Xbox Series X doczekał się ogłoszenia okresu premiery, którym ustawiono listopad. W ten sposób doprowadzono do sprytnej sytuacji względem konkurencji.
 
Microsoft wykonał wczoraj niezwykle sprytny ruch, który ma pozwolić firmie uzyskać lepszą pozycję względem konkurencji, jednakże dostrzec możemy, że sytuacja robi się w obu "obozach" coraz bardziej gorąca.
 
Zapowiedź, że konsola Xbox Series X ukaże się w listopadzie pojawiało się jakiś czas temu w plotkach, tymczasem w końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, pozbawionego jednak szczegółów.
 
Sprzęt ma zagościć na rynku zgodnie z planem, a jego podstawą ma być abonament Xbox Game Pass oraz wsteczna kompatybilność, dzięki którym przejście pomiędzy generacjami ma być niezwykle łatwe oraz przyjemne.
 
Przeczytaj takżeXbox Game Pass - Póki co to ostatnia nadzieja Microsoftu, narazie rozwijana w kierunku smartfonów oraz strumieniowania gier...
 
Wciąż niestety nie poznaliśmy dokładnego dnia debiutu ani ceny, wobec czego tym razem to Sony stoi przed presją graczy oczekujących na ich stanowisko oraz informacje o najważniejszych obecnie informacjach. Niemniej kolejne pogłoski potwierdzają, że... PlayStation będzie mocno oczekiwać, szczególnie z uwagi na ich problemy dotyczące początkowego stanu produkcji PS5.
 
W dalszym ciągu nie usłyszeliśmy także nic dotyczącego słabszego wariantu konsoli w postaci Xbox Series S, mającej być jeszcze dodatkowych krokiem pomiędzy obecną oraz przyszłą generacją konsol.
 
Z jednej strony obecnie to Japońska korporacja powinna odpowiedzieć konkurencji, w końcu taki efekt udało się uzyskać, z drugiej jednak nikt nie będzie próbował łatwo odpuścić. Niemniej czas leci i coraz mocniej widać jak bardzo Amerykanie chcieliby już dysponować pełnym zasobem informacji....
 
Gry na nowy sprzęt Microsoftu znajdziecie w naszej liście gier na Xbox X oraz w naszej encyklopedii gier.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama