dodano: 2019-04-30 00:55:01

Zbliżające się premiery - Maj 2019, jakość ponad ilość?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Maj 2019, jakość ponad ilość?
38°
1

Wiecie jakie gry wyjdą w przyszłym miesiącu? Nie?. Zatem zapraszamy do zestawienia Zbliżające się premiery - Maj 2019!
 
 
Początek maja 2019 to okres premiery gry Close to the Sun, która już 2. dnia miesiąca każe się na rynku i pozwoli nam się zapoznać z potencjalnie interesującym horrorem. Więcej informacji o tej produkcji i innych znajdziecie w zestawieniu premier przygodowych przygotowanych przez Agatę.
 
 
 
Tydzień później (9 maja) będziemy mogli sprawdzić dwie gry, a w zasadzie ich konwersje na nowe platformy. Masquerada: Songs and Shadows ukaże się na Nintendo Switch, a na komputerach osobistych sprawdzimy Yakuza Kiwami 2.
 
 
 
 
Kolejny dzień to kolejna premiera, tym razem taka spod znaku Made in Poland, ponieważ to właśnie u nas powstaje Diesel Brothers: Truck Building Simulator, znane także jako Discovery: Diesel Brothers.
 
 
 
14 maja będziemy mogli przekonać się czy RAGE 2 okaże się lepsza niż poprzedniczka, natomiast A Plague Tale: Innocence po długiej produkcji może doczekać się ciepłego przyjęcia lub ujrzymy sporą porażkę.  
 
 
 
 
Dwa dni później przeniesiemy się na Marsa, gdzie będziemy mogli sprawdzić dodatek Green Planet do Surviving Mars. Paradox Interactive tym razem 
 
 
 
21. dnia miesiąca sprawdzić będzie można całkowicie unikatowy tytuł Observation, który w nietypowy sposób podchodzi do perspektywy w przyszłości. Zapomnieć nie można także o Total War: Three Kingdoms, które zabierze nas do Chin targanych wielkim konfliktem.
 
 
 
 
Deep Diving Simulator to druga w tym zestawieniu polska produkcja, która ukaże się na rynku, dzięki czemu wybierzemy się pod wodę, gdzie czekać na nas będzie sporo bardzo ładnych widoków.
 
 
 
Przyszedł czas na 28 maja, kiedy to będziemy mogli ujrzeć kolejny potencjalny hit lub kit w postaci Blood & Truth, do tego dochodzi również polskie Layers of Fear 2 oraz mocno wyczekiwane od pewnego czasu Oxygen not Included.
 
 
 
 
Dzień później masę wyścigowych emocji dostarczy nam Assetto Corsa Competzione, które po raz kolejny spróbuje wejść na najwyższy poziom realizmu i symulacji.
 
 
 
Na koniec, na 30 maja pozostał nam Conan Unconquered, który pozwoli nam sprawdzić kolejną wariancję i połączenie pomiędzy strategią a tytułem survival. Po Frostpunku mamy kolejnego kandydata. 
 
 
 
 
[Komentarz] Jak widzicie w przyszłym miesiącu nie zabraknie potencjalnych hitów, choć tym razem spodziewać się możemy raczej wysokiej, ale nie najwyższej jakości. Bez wątpienia możemy jednak liczyć na odpowiednią jakość, dzięki której się będziemy bawić naprawdę dobrze. 
 
Na jaki tytuł najmocniej czekacie w maju? Czego się spodziewacie po tym miesiącu? Rozpoczną się plotki związane z E3 2019?

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-30 21:27:23

Jakoś trąci to strasznie odgrzewanym kotletem i dlatego dziekuje bardzo za cos takiego.

Reklama
Reklama