dodano: 2020-08-14 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Jakie zmiany oraz nowości znajdziemy w trybie kariery w FIFA 21? EA opublikowało materiał w tym temacie. Co rozgrywka w tym trybie zyska na PS5 i XSX?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
Jakie zmiany oraz nowości znajdziemy w trybie kariery w FIFA 21? EA opublikowało materiał w tym temacie. Co rozgrywka w tym trybie zyska na PS5 i XSX?
20°
0

FIFA 21 doczekała się zupełnie nowego materiału wideo, który dla odmiany koncentruje się na trybie kariery, sednu samodzielnego grania offline!
 
Kariera nigdyś była najważniejszym elementem dla fanów serii FIFA, którzy samodzielnie bawią się w piłkę. Z czasem pozycję tę przejął na dobre Ultimate Team, niemniej wciąż są osoby najmocniej wyczekuje kolejnej okazji do wcielenia się w menedżera klubu, zajmującego się czymś więcej niż tylko trenowaniem oraz doborem optymalnego składu. Na co zatem może liczyć ta grupa?

Symulacje w trybie kariery, nie będą już takie same...

Już pierwsze chwile zupełnie nowego zwiastuna wskazują nam spore zmiany wprowadzone w istony element całego trybu w postaci przerobionego od podstaw systemu symulacji. Ten będzie wizualnie zmieniać się w zależności od toczonych zmagań (ukazano nam motyw z Ligii Mistrzów), które będziemy obserwować na wzór wielu wcześniejszych odsłon Football Managera. Kropeczki poruszające się stanowią pewien sentyment. Niemniej tym razem będziemy mogli wskoczyć do zabawy, co najlepiej wypadać będzie na PlayStation 5 i Xbox Series X, gdzie wskoczenie powinno się odbywać natychmiastowo. Nie wiemy niestety jaka różnica w tej kwestii w dziedzinie różnic czasowych, na pewno dysk SSD będzie tutaj robić robotę.
 
Od tej odsłony w dowolnym momencie będziemy mogli zmienić skład, a nawet wskoczyć do zabawy nie tylko na kluczowe momenty jak rzut karny, ale także w sytuacji gdy po prostu będziemy chcieli uzyskać optymalny dla siebie rezultat. 
 
Przeczytaj także: Różnice pomiędzy PlayStation 5, a Xbox Series X - Co obecnie wiemy o istniejących różnicach pomiędzy

Rozwój zawodników ze sporą dawką opcji

EA zmieniało także system rozwoju postaci, mogąc kształtować ich sposób gry, nacisk na poszczególne elementy gry oraz na możliowść zmiany ich pozycji. Będziemy się mogli pokusić także o zmianę postępowania na boisku, starając się nieco lepiej wykorzystać autyty także nieco starszych graczy.

Trening w 21 będzie rozleglejszy

Twórcy zdecydowali się postawić wprowadzenie systemowych zmian, bazując mimo wszystko na dotychczasowych, zgranych rozwiązaniach i mechanikach. Tym razem w zajęciach uczestniczyć będzie większa grupa graczy, a my będziemy musieli uważać na poziom zmęczenia oraz ocenę formy. Z resztą nie zabraknie także kwestii morale drużyny, reagującej na nasze plany oraz kalendarz meczowo-treningowy. Poszukiwanie najlepszego ustawienia będzie kluczem do sukcesu. 

EA Sports FIFA 21 wprowadza dość małe zmiany w negocjacjach transferowych

W ostatnich latach Electronic Arts stara się modyfikować system odpowiedzialny za transfery piłkarzy, poszukując złotego środka. Nowe opcje mają nam pozwolić na radowanie się większą przyjemnością z dostosowania mechanizmów pod nasz styl, nie zabraknie zwyczajnie większej okazji do negocjacji oraz sporej puli odstraszających animacji.

Sztuczna inteligencja zagości także w karierze

Na koniec zaprezentowano nam udoskonaloną sztuczną inteligencję, wymuszającą na nas podejmowanie lepszych decyzji oraz bazowanie w większym stopniu na dostępnych trickach czy zagraniach.
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie Origin Access Premier.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama