dodano: 2019-08-29 16:00:07
PCPS4PS4 PROXBOX

Zwiastun The Dark Pictures: Little Hope w ukrytym zakończeniu

Autor: nocarz
Zwiastun The Dark Pictures: Little Hope w ukrytym zakończeniu
0

Już jutro do sprzedaży trafi filmowa przygodówka The Dark Pictures: Man of Medan, która zagości na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
To pierwsza z cyklu gier, która otwiera The Dark Pictures Anthology. W tej pierwszej odsłonie gracze poznają historię zatopionego wraku z czasów ostatniej wojny światowej, a za całą historię odpowiada studio Supermassive Games (Until Dawn, Hidden Agenda). The Dark Pictures: man of Medan jest już w posiadaniu niektórych graczy, a ci z kolei odkryli, że po dotarciu do ukrytego zakończenia uruchamia się zwiastun kolejnej gry z cyklu horrorów.
 
The Dark Pictures: Man of Medan nie radzi sobie jak Until Dawn....
 
Jest to The Dark Pictures: Little Hope, która pojawi się na tych samych platformach sprzętowych co poprzedniczka i dostępna będzie w przyszłym roku. Na chwile obecną niestety niewiele więcej wiadomo choć zwiastun zdradza nam, że większość akcji będzie zlokalizowana w dość posępnym lesie. Oczywiście obydwie pozycje mają mieć nieliniową fabułę i kilka różnych zakończeń. Zabieg ten podyktowany jest tym aby gracze chcieli przejść produkcję aby zobaczyć wszystkie możliwe sceny i wyzwania przygotowane przez twórców.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama