Pionierzy pierwszą frakcją w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

lubiegrac news Pionierzy pierwszą frakcją w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Pionierzy pierwszą frakcją w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2nocarz | 31 sierpnia 2019, 12:00

Twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - Hardsuit Labs i Paradox Interactive, zaprezentowali pierwszą frakcję dostępna w grze - Pionierzy (Pioneers). 
 
Takim projektem jest najnowsza odsłona Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Po obszernym materiale z rozgrywki twórcy zdradzili pierwszą grywalną frakcję. Będą to Pionierzy, którzy walczą o władzę w mieście ale wszelkie waśni bardziej przedkładają ponad swój główny cel.
 
Pionierzy będą jedną z pięciu dostępnych frakcji, z którymi przyjdzie się albo graczom zmierzyć albo wcielić. Wszystkie one posiadają własną charakterystykę, tło historyczne i co najważniejsze, własne cele, które zamierza realizować mniej lub bardziej konsekwentnie. Pionierów prowadzi Lou Grand, którzy utracili władze w Seattle i zostali zepchnięci w cień.
 
 
To jednak tylko pozory ponieważ frakcja nadal ma spore wpływy w całym mieście. Członków stowarzyszenia charakteryzuje konsekwentne podejście do mocno radykalnych zmian, a ponadto są oni lojalni, a tym samym całkowicie antyobcy. Dzięki zebranemu majątkowi mogą oni całkiem swobodnie rywalizować z innymi stowarzyszeniami.
 
Z pewnością resztę frakcji dane nam będzie poznać do czasu premiery w pierwszym kwartale 2020 roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jestem także pewny, że więcej dowiemy się już na najbliższym PDXCON 2019 w Berlinie, który będzie odbywał się od 18 do 20 października 2019 roku.
 
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners