Nowy zwiastun Vampire The Masquerade Bloodlines 2 zaprezentuje rozszerzony fragment rozgrywki!

lubiegrac news Nowy zwiastun Vampire The Masquerade Bloodlines 2 zaprezentuje rozszerzony fragment rozgrywki!
Nowy zwiastun Vampire The Masquerade Bloodlines 2 zaprezentuje rozszerzony fragment rozgrywki!Tamer Adas | 31 stycznia 2024, 16:55

Zgodnie z obietnicą The Chinese Room i Paradox Interactive dziś prezentują rozszerzoną rozgrywkę z Vampire The Masquerade - Bloodlines 2. Nadszedł czas na kolejny zwiastun prezentujący zmienioną rozgrywkę, która może być szansą dla największych fanów Świata Mroku...

Kilka dni temu The Chinese Room z Paradox Interactive zapowiedziały, że już wkrótce będziemy mieli okazję ujrzeć dłuższy i konkretniejszy materiał wideo z ich wspólnej gry. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma dostarczyć graczom nowe doznania, a dziś będziemy mogli ujrzeć, czego faktycznie możemy się spodziewać.

Wampirzy RPG umożliwi fanom wcielenie się w wampira/wampirzycę starszej krwi, która w ramach współczesnego świata spróbuje się odnaleźć pomiędzy potężnymi frakcjami z ich celami oraz zamiarami dalekosiężnymi.

Przeczytaj również: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

Seattle stanie się miejscem wielkiej wojny, w związku z czym tym bardziej warto przyjrzeć się temu, jak będzie się prezentować zarys opowieści oraz podstawy rozgrywki, dotychczas stawiającej mocniejszy akcent na walkę oraz dialogi, które mogą zapewnić nieco inne wydarzenia.

Fani długo czekali na ten moment, aby móc dowiedzieć się konkretniej, czego będzie się można spodziewać po pracy The Chinese Room, które jest w stanie nas zaskoczyć swoją kreatywnością, choć... dotychczas nie serwowali graczom tytułów pełnych akcji i dynamicznej walki.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners